2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niepokojąca sprawa koronacji króla Karola III i Camilli Parker jest w niebezpieczeństwie

Korona angielska przechodzi przez bardzo skomplikowane momenty pod względem aktorskim. Anglicy zaczęli demonstrować przeciwko koronacji Król Karol III Ponieważ król był zamieszany w wiele skandali, z których najbardziej poruszające były problemy, jakie stwarzał dla swojego wizerunku Nieruchomość Ciągłe przyjścia i wyjścia Król Karol III I Kamila Parker Wraz z dziećmi króla, książę William i książę Harry byli zamieszani w więcej niż jeden skandal w ostatnich miesiącach.

koronacja Król Karol III Z którego Kamila Parker Kto przejmie władzę, odbędzie się w maju przyszłego roku, ale to wydarzenie, jedno z najważniejszych dla Nieruchomość Od ponad 50 lat jest w niebezpieczeństwie, ponieważ Anglicy nie są zadowoleni ze sposobu, w jaki się to robi Nieruchomość Reprezentował ich ze względu na ogromne i kontrowersyjne rodzinne biznesy, w które byli zaangażowani w ostatnich latach.