8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nienawidzisz ogromnych portfeli? To jest właśnie to, czego szukałeś

Smukły męski portfel Aiuwo. Zdjęcie: amazon.com

Noszenie nieporęcznego portfela jest nie tylko niewygodne, ale również nie wygląda dobrze. Wypukła kieszeń nie tylko nie wygląda imponująco, ale jest również niewygodna do siedzenia, więc jeśli masz portfel w tylnej kieszeni, to jak siedzenie na kamieniu. Więc to bzdura pod każdym względem.

Jedną z najłatwiejszych opcji wyeliminowania obu problemów jest wybór portfela, który jest cieńszy, bardziej opływowy i równie funkcjonalny, ale mniej nieporęczny.

Zespół Aiuwo znalazł sposób na stworzenie tego motywu, dodając mechanizm, dzięki któremu wyszukiwanie pieniędzy i kart to bułka z masłem.

Smukły męski portfel Aiuwo.  Zdjęcie: amazon.com

Smukły męski portfel Aiuwo. Zdjęcie: amazon.com

the Smukły męski portfel Aiuwo To jeden z najbardziej stylowych i niedrogich modeli, jakie widzieliśmy. Wykonany jest ze skóry naturalnej, ma 10 cm długości i 6,5 cm szerokości, jest znacznie mniejszy niż telefon komórkowy, dzięki czemu wygodnie mieści się w kieszeni.

Skóra została zabezpieczona woskiem i jest wodoodporna. Ponadto został specjalnie zaprojektowany, aby wytrzymać codzienne użytkowanie, więc im dłużej go nosisz, tym lepiej będzie wyglądać.

Szybki i wydajny system kart

Jednak najbardziej ekscytującą rzeczą w tym portfelu jest to, że ma ergonomiczny kształt, który na to pozwala Łatwy dostęp do kart jednym palcem. Po prostu przesuń przycisk z boku portfela nieco w dół, a Twoje karty płynnie wysuną się z góry.

Po otwarciu portfela znajdziesz miejsce na przechowywanie banknotów i miejsce na klips do banknotów, jeśli wolisz tę opcję.

Ochrona przed kradzieżą danych karty

Kupujący uwielbiają również to, że ten portfel jest wyposażony w ochronę RFID. Ta opcja Zabezpieczy przed kradzieżą danych ze skanerów RFID Aby Twoje karty i informacje bankowe były zawsze bezpieczne.

the Smukły męski portfel Aiuwo Mieści do ośmiu kart bankowych, wizytówek, praw jazdy itp. Ma również wbudowane miejsce na Apple AirTag, więc jeśli masz tendencję do marnowania portfela, będziesz mógł to śledzić.

READ  Kupił czapkę Mercedesa do Mercado Libre, ale przyjechała jedna z PRI

Jest dostępny w ośmiu różnych kolorach/skórzanych wykończeniach i jest dostarczany w całkiem prostym czarnym pudełku, dzięki czemu jest gotowy na prezent.

Kupujący pokochali ten portfel tak bardzo, że twierdzą, że jest „lepszy niż droższe i znane marki”.

W jednej z 5-gwiazdkowych recenzji stwierdzono: „Używałem wielu wąskich portfeli i ten jest zdecydowanie moim ulubionym”. „Na szczęście jest to również jeden z najtańszych modeli.”

Może Ci się spodobać:

na wideo | Murarz popisuje się muskularną sylwetką i nie pochodzi z siłowni

Pierwotnie opublikowane na