27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niemcy zatrzymują setki migrantów na polskiej granicy

ten Strażnik Z Niemcy Zapowiedziany poniedziałek Zapobieganie Prawie 400 imigrantów Na szczycie tego Z przodu Z Polska Wreszcie Trzy dni, Z czego wiele, krok Unia Europejska (UE), Wywoływane przez Białoruś A Krzyż Za blok.

Liczba Imigranci Z Irak, Jemen Oh Syria Ten krzyż Z przodu Polskie W stronę Niemcy Osiągnięty “Nowy maks Jeden weekend ”na początku października, według policji federalnej.

Tysiące migrantów uciekło z Białorusi na Łotwę, Litwę i Polskę – trzy państwa członkowskie UE – w ostatnich tygodniach, liczba bezprecedensowa.

Bruksela zarzuca białoruskim władzom, że stoją za falą migracji na jej granicy lądowej w odwecie za sankcje UE mające na celu stłumienie sprzeciwu wobec wspieranego przez Moskwę reżimu w Mińsku.

Niemcy mają ponad 460 km granicy z Polską.

Podczas wrześniowej wizyty w Warszawie kanclerz Niemiec Angela Merkel wezwała Białoruś do pomocy imigrantom, zamiast próbować skierować te wysiłki na tak zwane „ataki hybrydowe”.

Polska wysyła tysiące żołnierzy na barykady na granicy białoruskiej

Organizacje pozarządowe, w tym Amnesty International, oskarżyły polski rząd o uniemożliwianie migrantom ubiegania się o azyl w kraju i zmuszanie ich do przekraczania granicy.

Organizacje pozarządowe ostrzegają przed kryzysem humanitarnym dla migrantów przekraczających granicę, ponieważ temperatury zaczynają spadać i poszukiwany jest dostęp do pomocy medycznej.

Jr.

READ  Polska broni ustawodawstwa, które zapobiega roszczeniom odbudowy żydowskiej