29 marca, 2024

Niemcy pokonały Włochy, Węgry upokorzyły Anglię, a Polska poniosła kolejną porażkę

Joshua Kimmich rozpoczyna zwycięstwo Niemiec nad Włochami w Lidze Narodów UEFA – dzięki: artMartin Meissner

Czwarta data Grupy A3 Liga Narodów Europy W ten wtorek zrezygnowałem z dwóch hałaśliwych bramek. Ktoś zrobił Niemcy Na Włochy Borussii Dortmund, 5-2 Węgry 4-0 w dniu ich przybycia Anglia Na stadionie Wolverhampton. Dalej, Polska, Katar Kto jest pretendentem Argentyny do Mistrzostw Świata 2022? Belgia 1-0 i dodał drugą porażkę w ostatnich czterech meczach.

Po trzech remisach niemiecka drużyna odniosła pierwsze zwycięstwo na początku rewanżu w regionie i odebrała niepokonanych Włochom, którzy ponieśli podobną porażkę w „Finalisima” przeciwko Argentynie. (3-0) na Wembley. Lokalni gracze zakończyli pierwszy etap z przewagą 2:0 i awansowali na 5:0 na 21 minut przed końcem. Następnie odpoczęli wiele postaci, a publiczność zamknęła lukę.

Niemcy pokonały Włochy i wygrały

Joshua Kimmich strzelił gola w 10 minut; Ilke Gundogan strzelił drugiego gola od końca pierwszej połowy przez rzut karny; Thomas Mல்லller strzelił trzeciego gola, a Dino Werner dodał dwie bramki dla Niemców. Wilfried Gnonto i Alessandro Bastoni z rzutu karnego zostali zdyskontowani przez widzów, którzy mają teraz 5 jednostek, o jedną mniej niż ich zwycięzcy.

Brian Christent z Włoch, upadły na polu, był włoskim symbolem, który nie zareagował i został pokonany przez Anglię.

Włoski zawodnik Brian Christent, który upadł na boisko, stał się symbolem nieaktywnych Włoch i został pokonany przez Anglię – dzięki: artMartin Meissner

Brian Christian, Włoch, upadł na ziemię, symbolizując Włocha, który nie zareagował i został pokonany przez Anglię (Martin Meissner /)

Według portalu statystycznego Apta, To pierwszy raz od 1957 roku, kiedy Włochy strzeliły pięć bramek w międzynarodowym turnieju. Wcześniej w towarzyskim meczu zremisował 6:1 z Jugosławią. Wcześniej na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 1948 roku przegrali z Danią 5:3.

W tym samym czasie Anglia została zepchnięta w przepaść, ponieważ została pokonana u siebie i jest ostatnia w grupie z dwoma oddziałami. Zajmuje pozycję schodzącą do ligi B, a drużyną, która awansowała, były Węgry, które skoczyły siedem, dwie daty przed końcem.

READ  Napięcia wokół migracji z Węgrami i Polską komplikują szczyt w Granadzie | Międzynarodowy

Węgry wygrywają z Anglią

Węgrzy, którzy pokonali Anglię 1:0 u siebie, tym razem byli bezwzględni, dzięki dwukrotnym golom Rolanda Salloya, Zsolta Nagy’ego i Daniela Gazdaga. John Stones został ostatecznie wysłany do Anglii osiem minut później. Po przegranej 5:1 ze Szkocją w Londynie w 1928 r. trzeba wrócić, by odnaleźć ślady wielkiej przegranej w towarzyskim meczu, jak mieszkańcy Anglii.

W Warszawie Polska ponownie padła w ręce Belgów, podobnie jak w ubiegłą środę. Tym razem u siebie różnica była znacznie mniejsza niż podczas wizyty w Brukseli: Michi Batsui strzeliła 6:1 w 16. minucie pierwszej połowy, by doprowadzić do 1-0. Tym samym polska drużyna, która wyprzedziła tylko Holandię (10), Belgię (7) i Walię (1), zepchnęła na trzecie miejsce z 4 punktami.

Polska przegrywa z Belgią

Jak wiadomo, zwycięzcy każdej grupy w Lidze A zagrają w ostatnich czterech, a zdobywcy ostatnich miejsc w każdej strefie zostaną zdegradowani do kolejnej kategorii.