3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niemcy odmawiają jakichkolwiek zobowiązań dotyczących dostaw czołgów do Polski

ten niemiecki rząd W tę środę zaprzeczył, że nie jest pewien Wymień zbiorniki w Polsce Został deportowany na Ukrainę po tym, jak Warszawa oskarżyła go o „złamanie słowa”.

rzecznik rządu w Berlinie, Stephen HebstreetDzień po prezydencie kraju Polska ogłosiła się „zszokowana” zarzutami. Andrzej DudaPowiedział „bardzo rozczarowany” przez Domyślnie w Niemczech.

Hepstreet Polska, wyjaśnione po wysyłce Radzieckie czołgi produkcyjne Za Ukrainę Niemcy pochwaliły je jako „inteligentne i logiczne”, ponieważ można je było wykorzystać od razu i poproszono o udział w mechanizmie.Odzyskiwanie okrężneBerlin na przykład z Czechami.

„W zasadzie powiedziano im tak, ale musimy zobaczyć, co możemy im zaoferować” – powiedział rzecznik, po czym powiedziano stronie polskiej. Nie można wysłać czołgów Leopard-2 Zgodnie z życzeniem Warszawy zapasy były niewielkie.

Potem był ostatni tydzień Krytyka w polskich mediach Wczoraj prezydent Duda powtórzył te zarzuty przed kamerą telewizyjną, powiedział Hebestreit.

„Odnotowujemy te twierdzenia, ale nie są one ważne” – powiedział rzecznik.

Pytanie o Lampart-2 Pojawił się również we wtorek podczas spotkania niemieckiego ministra spraw zagranicznych w Berlinie. Annalena BarbachI jego polski odpowiednik, Zbigniew RauChociaż oba są pogodzone.

Barbach A „Niezrozumiany„Tak Rao Podkreślił, że list nie był sygnałem formalnego dochodzenia antymonopolowego w Berlinie, ale raczej sygnałem formalnego dochodzenia antymonopolowego w Berlinie.

W zeszłym miesiącu Republika Czeska przekazała Ukrainie Wiele dziesiątek Czołgi T-72 I pojazdy opancerzone; W zamian otrzyma od niemieckich sił zbrojnych Czołgi Leopard-2 Starożytny Przestarzałe i trzeba je zmienić.

Niemcy mają tylko 50 egzemplarzy Lampart-2 W najnowszym modelu potwierdza to rząd Żadnego z nich nie można przypisać.

Z informacjami i obrazem z EFE

READ  Polska twierdzi, że wybudowanie dołów zbożowych na granicy z Ukrainą zajmie 3-4 miesiące