5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niemcy mogą ograniczyć życie publiczne dla osób nieszczepionych

ten Rząd Niemiec O wdrożeniu zdecydują kraje związkowe ograniczenia W życiu publicznym nieszczepionych lub wyzdrowiałych, zgodnie z projektem umowy zgłoszonym przez berliński dziennik codzienne lustro.

Pełniący obowiązki radcy prawnego spotka się w czwartek, Angela Merkel, szefowie „państw” uzgodnili środki przeciwko czwartej fali pandemii, która odeszła Nowe dzienne maksimum Z 52 826 urazów w ciągu ostatnich 24 godzin i rekordową tygodniową zapadalność wynoszącą 319,5 przypadków na 100 000 mieszkańców.

Zgodnie z projektem, w ramach którego możesz uzyskać dostęp codzienne lustro, zostanie posadzona Środki „2G” (zaszczepione, wyleczone, w skrócie po niemiecku) na cały kraj, co oznacza, że ​​aby dostać się do dużej części wnętrza, nie wystarczy negatywny test.

Berlin, Niemcy). Zdjęcie: EFE / EPA / FILIP SINGER

tylko wtedy karmić A także leczniczy dostęp do zajęć kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych, a także restauracji, barów i usług wskazujących na bliskość klienta, takich jak: salon fryzjerski.

Te środki Już obowiązują W różnych regionach kraju, w tym w stolicy lub krajach związkowych, takich jak Bawaria i Saksonia.

Według tego samego źródła, niemiecki rząd spodziewa się również przekroczenia pewnego limitu próg odzyskiwania„2G Plus” można wdrożyć na poziomie regionalnym, co oznacza, że ​​nawet osoby, które zostały zaszczepione i wyzdrowiały, muszą złożyć negatywne testy.

Odzyskiwanie COVID-19 w testach transmisji w Niemczech.  Zdjęcie: EFE
Odzyskiwanie COVID-19 w testach transmisji w Niemczech. Zdjęcie: EFE

Ponadto rząd centralny i Kraje związkowe Zamierzają wykroczyć poza 25 listopada, kiedy kończy się nadzwyczajne prawo związane z pandemią, zdolność „krajów” do wprowadzania innych środków, takich jak zamykanie szkół i żłobków.

Będzie to możliwe, ponieważ rachunek za walkę pandemia Zaprezentowane w Bundestagu przez partie negocjujące przyszłą koalicję rządową, która ma zostać zatwierdzona w czwartek, to m.in.: odpowiedni warunek co nadaje tę zdolność „państwom”.

Ten projekt ma na celu zastąpienie prawa, które Regulowanie sytuacji epidemicznej o zasięgu ogólnokrajowym i ostro krytykowane przez chadeków, którzy od nich odeszli Rząd Dla opozycji i zwolenników przedłużenia stanu wyjątkowego.

READ  Algieria odcina po 25 latach najdłuższy gazociąg z Hiszpanią z powodu napięć z Marokiem

Z informacjami z EFE