3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niemcy, Czechy i Polska przyciągają uwagę

Dla całego sektora mobilnego, Epidemia pokrzyżowała plany Renfina. Zanim hiszpańska firma doświadczyła wpływu wirusa koronowego, przeszła szereg bardzo głębokich zmian. Z jednej strony poproszono go o zmianę z przewoźnika kolejowego Operator usług mobilnych. Ponadto firma chciała wyjść poza swoje granice, aby zwiększyć swoje przychody.

Teraz, gdy kryzys zdrowotny wywołany przez Covit-19 wchodzi w nową fazę, Renfase zdecydowało się wkroczyć, aby wykorzystać możliwości na innych rynkach. Oprócz swoich doświadczeń w Mekce i Stanach Zjednoczonych, Firma chce dokonać znaczącego skoku w swojej obecności w Europie.

Rozpoczęcie konkurencji w Hiszpanii będzie miało wpływ na Twój lokalny biznes, a Renfe postawi sobie za cel w swoim planie strategicznym. Aby osiągnąć wyższy poziom umiędzynarodowienia firmy.

W szczególności jej lider, Eisenhower Tabos, określił to już w swoim planie strategicznym Dąż do osiągnięcia 10% przychodów do 2028 r. poza Hiszpanią. Aby to wyzwanie stało się rzeczywistością, Renf musi zaistnieć w Europie, Najważniejszy rynek kolejowy na świecie. Ale już Twoja pozycja w Leo Express To pozwoli ci to zrobić, bez konieczności przechodzenia przez wiele etapów zarządzania.

Główna rola licencji

Wejście Renfe jako głównego udziałowca czeskiej spółki przynosi bezpośrednie korzyści hiszpańskiemu operatorowi. Natychmiast Twój udział w Leo Express ułatwia Ci aktywność we wszystkich trzech krajach europejskich bez konieczności zajmowania się skomplikowanymi procesami zarządzania. Aby uzyskać licencję. Firma prowadzi już działalność w Czechach, Słowacji i Polsce. Ponadto posiada niezbędne zasoby i licencje, aby wejść na rynek niemiecki.

Ale funkcja na tym się nie kończy. Zajmuje 50% od operatora Umożliwia natychmiastowe kwalifikowanie się do przetargów OSP w Niemczech, Czechach i Polsce. Usługi takie jak hiszpańskie Cerganas wymagają lokalnego wdrożenia, doświadczenia, sprzętu lub specyfikacji w tych krajach jako warunek konieczny do zakwalifikowania się do przyszłych zawodów.

READ  Polska.- Polska przedłuża stan wyjątkowy na granicy z Białorusią

W ten sam sposób Renf osiąga znacznie lepszą pozycję niż obecny poziom dostępu Projekty dużych prędkości planowane w regionie. Trzy kraje, Czechy, Słowacja i Polska, mają duży potencjał do dalszego rozwoju infrastruktury transportowej i infrastruktury. Najbardziej ambitne projekty.

Leo Express, operator multimodalny

Po kilku miesiącach analiz Ministerstwo Finansów zatwierdziło Renfe na partnera w Leo Express. Umowy inwestycyjne i partnerskie podpisane pomiędzy firmami hiszpańskimi i czeskimi 50% podwyższenie kapitału czeku, który zostanie rozważony przez Renfay.

Leo Express to prywatna firma, która rozpoczęła działalność w Czechach w 2012 roku, od tego czasu rozszerzając swoje usługi na takie kraje jak Słowacja i Polska oraz rozszerzając swoją działalność poprzez oferowanie przetargów OSP. Czechy, to jeden z obszarów, w których chcą się rozwijać. W Niemczech od 2017 roku Działający dla pociągu Flix dla dalekobieżnej usługi otwartego dostępu między Berlinem a Stuttgartem.

Podobnie, w celu obsługi swoich usług kolejowych za pośrednictwem pośredników między pociągiem a autobusem, Leo Express obsługuje różne połączenia drogowe w Czechach, Słowacji, Austrii, Polsce i na Ukrainie.. Obecnie, ze względu na kryzys zdrowotny wywołany przez Kovit-19, jego działalność ogranicza się do obsługi połączeń kolejowych na terenie Czech, Słowacji i Polski.

W ten sposób Renfe za pomocą jednej operacji otworzyła drzwi zarówno do kraju z najbardziej rozwiniętym biznesem kolejowym w Europie Wschodniej, jak i do rynków wschodzących na Wschodzie. Nadszedł czas na firmę, gdy już całkowicie przezwyciężyliśmy kryzys koronowy, Zmień tę umiejętność w zielone liczby i dodaj do swojej piwnicy.