20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie żyje matka Daniela Bigsono

Nie żyje matka Daniela Bigsono

Zdrowie kierowcy 7 dni w tygodniu Danielle Bisogno Utrzymywał media w stanie pogotowia, ponieważ przez kilka dni przebywał na intensywnej terapii i zaintubowany; Ale ledwo przekazali wiadomość o Ventanindo, że oddycha samodzielnie, gdy nastąpiła śmierć jego matki. Maria Araceli Bisogno Tapia.

czasopismo Notatki telewizyjne Opublikowała zdjęcie w tej sprawie, nie podając żadnych dodatkowych szczegółów na temat przyczyn śmierci matki nadawcy, która nastąpiła 24 lutego: „Niestety zmarła Maria Araceli Bisogno, matka ukochanych kierowców”. Daniela I Aleks Bisogno. spoczywaj w pokoju”.

W 2020 roku pani Bissonio była o krok od śmierci z powodu Covid-19 i choć jej stan był bardzo poważny, udało jej się wyzdrowieć. Daniel Bisogno przeszedł operację płuc w celu zwalczania bakterii. w tym tygodniu Patty Chapuis Potwierdził, że przebywa na oddziale intensywnej terapii i został zaintubowany, jednak sytuacja uległa zmianie, gdy kierowca zareagował zadowalająco, zmniejszając poziom znieczulenia.

Pomimo złych czasów, przez które przechodziła rodzina Bisogno, w jego ósme urodziny pojawiła się odrobina szczęścia MichaelaCórka Danielle Bisogno, która zorganizowała przyjęcie-niespodziankę na forum programu OknaKilka minut przed rozpoczęciem dzisiejszego programu.

Stało się to 26 lutego, po tym jak dziewczynka odwiedziła ojca w szpitalu, a następnie udała się do stacji telewizyjnej, gdzie dziewczynka już na nią czekała. produkcja. W jednym z filmów opublikowanych na oficjalnym koncie Ventaneando na Instagramie widać dziewczynę przybywającą na miejsce wśród owacji i podziwu dla balonów, wstążek i pięknego tortu baletowego, który znajdował się na środku stołu.

Wśród kierowców są członkowie Załoga roboczaI produkt, a nawet trochę gościePodobnie jak Los Destrambados, Micaela słuchała tradycyjnych manañitas, zdmuchnęła świeczkę zdobiącą tort i otworzyła prezenty; Jednak to rozwiązanie podzieliło opinie w mediach społecznościowych.

„Wydaje mi się bardzo niewłaściwe, że wysłali ją do programu, ona nie czuje się dobrze”, „Czy oni naprawdę muszą wykorzystywać dziewczynę?”, „W przypadku tych, którzy twierdzą, że czerpią korzyści z dziewczyny, mam wrażenie, że traktują się jak rodzinę”, „Widzę, że nie czuje się komfortowo”, „Dziewczyna nie chce imprezy, chce swojego tatusia”, żeby wymienić tylko kilka.

READ  Zostaw świat w tyle: wyjaśnienie zakończenia filmu Netflix Zostaw świat w tyle | Wyjaśnienie końca | Sława

To, co zaczęło się jako zwykły dzień w pracy, skończyło się wyścigiem z czasem o uratowanie mu życia, kiedy dziennikarz rozrywkowy i gospodarz… Przyjdź radości, Ricardo CasaresaZaczął odczuwać silny ból w klatce piersiowej na kilka minut przed wejściem w powietrze, dlatego przewieziono go do pobliskiego szpitala w celu leczenia.

„Przedstawienie musi trwać, ale dzisiejszy poranek był dla nas bardzo trudny ze względu na sytuację, w której się znajdujemy Ricky'ego Casaresa„, Powiedział Borghetti z kaczki 26 lutego w związku z nieobecnością osobistości medialnej w programie na krótko przed jego zakończeniem.

Dodał: „Nic mu się nie stało, ale bardzo się baliśmy. Kiedy dotarliśmy nad kanał bardzo wcześnie, tuż przed ósmą rano, odczuwał silny ból w klatce piersiowej”. Sergio Sepulveda.

Twórcy programu wezwali już ratowników medycznych, ale postanowili natychmiast przenieść go do najbliższego szpitala, gdyż obawiali się, że czas będzie trwał nadal, a stan okaże się śmiertelny. W szpitalu zdiagnozowano u niego zawał serca i przeszedł cewnikowanie, po którym wyzdrowiał po dwóch godzinach na sali operacyjnej.

Podczas drugiego dnia Karnawał Elektrycznych Stokrotek (EDC) 2024, które miało miejsce 24 lutego, doszło do zatrzymania przy bramce nr 6 na Autódromo Hermanos Rodriguezaco mogło stać się niebezpieczne, gdy około 200 osób weszło na wydarzenie „trzaskając drzwiami”.

Powodem tej kłótni było to, że ochroniarze uniemożliwiali mieszkańcom wejście na teren w celu zarejestrowania swoich naruszeń, bez podania powodu, co doprowadziło do ich pokonania, ominięcia pracowników ochrony i ostatecznie przybycia. Miejsce.

Mimo krótkiego zamieszania panika nie miała większych konsekwencji ani dla tych, którzy weszli z biletem, ani dla tych, którym udało się wymknąć. Zdarzenie było odosobnione i nie miało wpływu na normalny rozwój festiwalu.

Rok 2024 był dla piosenkarza skomplikowanym rokiem Hassana Emilio Kabande Laigiprawdziwe imię waga piórkowaZaczynając od jego słynnego rozstania Niki Nicole Pod zarzutem zdrady małżeńskiej z jego strony, a następnie rezygnacji z udziału w niej Viña del Mar Wreszcie pojawiła się informacja, że ​​został przyjęty do ośrodka rehabilitacyjnego, co w tym tygodniu uważano za realne.

READ  Jackie Bracamontes i Martin Fuentes przyznają się do utraty córek na wakacjach

Według informacji dostarczonych przez hiszpańskich fotografów, Jordiego Martina, jak podaje magazyn Who, Peso przebywa już od kilku dni w ośrodku rehabilitacyjnym w rodzinnym Jalisco, potwierdzając nawet, że to nie pierwszy raz, kiedy młody artysta został przyjęty do wspomnianego miejsca, gdyż w 2023 r. Więc. To był krótki sezon.

Ale w programie „Obudź się, Ameryko!” Potwierdzili, że wykonawca corridos tumbados nie będzie przywiązany, ponieważ przyłapano go w Los Angeles na opuszczaniu studia nagraniowego, i pokazali wideo, na którym widać PP w spodniach i charakterystycznym kapeluszu, na czymś, co może być parkingiem studia nagraniowego.
Dołącz do naszego kanału

EL UNIVERSAL jest teraz dostępny na Whatsapp! Na urządzeniu mobilnym odkryj najważniejsze wiadomości dnia, opinie, rozrywkę, trendy i nie tylko.