27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie żyje hiszpański piosenkarz Carlos Marin, członek Il Divo

(CNN Español) – Ta niedzielna międzynarodowa grupa sława I ogłosił za pośrednictwem swojego konta na Twitterze śmierć jednego z jej członków, hiszpańskiego piosenkarza Carlosa Marina, w wieku 53 lat.

„Od 17 lat nasza czwórka jest razem w tej niesamowitej podróży Il Divo i będziemy tęsknić za naszym drogim przyjacielem. Mamy nadzieję i modlimy się, aby jego piękna dusza spoczywała w pokoju” – mówi list podpisany przez jego kolegów, Szwajcarów. Urs Buehler, Francuz Sebastien Isambard i Amerykanin David Miller.

Grupa, która łączy operę z muzyką pop i wykonuje piosenki z różnych gatunków, ogłosiła na Twitterze na początku grudnia odwołanie niektórych swoich występów z powodu tego, co określiła jako „choroba”, ale bez podawania dalszych szczegółów.

16 grudnia grupa ujawniła, że ​​Maren była w szpitalu.

I napisali na swoim koncie na Twitterze: „Nasz drogi przyjaciel i partner Carlos jest w szpitalu. Mamy nadzieję i modlimy się o szybki powrót do zdrowia”.

Il Divo został odkryty i stworzony przez brytyjskiego producenta Simona Cowella w 2003 roku. W 2004 roku zadebiutowali i od tego czasu grupa sprzedała ponad 30 milionów płyt w całej swojej karierze.

READ  Charly López: Exgaribaldi ujawnia, że ​​Ingrid Coronado zdradziła go ze słynnym piłkarzem