2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Nie znam Europy i od 20 lat nie byłem na wakacjach” – mówi Crescencio Sandoval.

Po różnych podróżach, które odbył ogólny Luisa Crescencio Sandovalaw ciąży obrona narodowa (Sedena), za granicą w towarzystwie rodziny w samolotach wojskowych, luksusowych hotelach, obiadach i kolacjach w dobrych restauracjach, wystarczających kosztach podróży, wizytach w symbolicznych miejscach odwiedzanych miast, szef armii zapewniał, że te Wycieczki miały charakter formalny I Nie na wakacjach.

Mówiąc „nie znam Europy”, generał podkreślał, że od 20 lat nie był na wakacjach.

Sekretarz potwierdził przed prezydentem Lópezem Obradorem, że w podróżach, które odbywał i że towarzyszyła mu jego rodzina, dzieje się tak dlatego, że potwierdzają to protokoły z wydarzeń, ponieważ są zajęcia, w których uczestniczą rodziny i żony ministrów oraz sekretarze armii.

Przeczytaj także Luis Crescencio Sandoval zgadza się, że kupił mieszkanie w Huixquilucan; Twierdzi, że kosztowało to 9 milionów pesos

Zaznaczył, że w obecnej administracji tylko dwukrotnie udał się do Stanów Zjednoczonych. Do Brazylii na konferencję wojsk amerykańskich, aw zeszłym roku do Ameryki Środkowej i na Kubę, gdzie towarzyszył prezydentowi Lopezowi Obradorowi w jego podróży między tymi krajami.

„Są to oficjalne wyjazdy statusowe, a nie wyjazdy wakacyjne, nie byłem na wakacjach odkąd byłem dziekanem przez około 20 lat i nie mogłem jechać na wakacje. Zawsze miałem sytuacje, które pochłaniają czas i nie nie pozwól mi się tym cieszyć”.

„Nigdy nie byłem w Europie, jako minister obrony nigdy nie byłem w Europie, byłem tylko, znam tylko Paryż. W poprzedniej administracji musiałem dwa razy jechać służbowo, żeby rozpocząć rozmowy czy spotkania meksykańsko-francuskiego Sztabu Generalnego, to miasto Jedyne jakie znam w Europie.

Przeczytaj także „Jaki jest problem?” AMLO odpowiada na luksusowe podróże generała Luisa Crescencio Sandovala

„Podróże, które odbyłem, to podróże tutaj, na kontynencie. Byłem dwa razy w Stanach Zjednoczonych, byłem w Brazylii na Kongresie Armii Amerykańskich; Towarzyszyłem Prezydentowi w jego podróży po Ameryce Środkowej gdzie po raz pierwszy miałem okazję zobaczyć niektóre kraje Ameryki Środkowej, w tym Kubę.” .

READ  Jest 2 zabitych i 3 rannych

W Pałacu Narodowym generał wyjaśnił, że w niektórych wyjazdach towarzyszą mu najbliżsi, ponieważ w zajęciach uczestniczą rodziny i żony ministrów czy sekretarzy armii.

I przyznał, że w tych wyprawach towarzyszy mu również grupa asystentów, którzy pomagają mu w różnych czynnościach, które mają miejsce na imprezach.

„W niektórych krajach towarzyszyła mi moja rodzina, ponieważ działania, które wykonujemy na konferencji armii amerykańskiej i na spotkaniach armii oraz w protokołach polegają na tym, że zabiera się kogoś do rodzin, i jest to sposób, który jest projektowane od dawna, a czynności urzędowe planowane są na lata, dla urzędników, którzy idą, ministra lub sekretarzy obrony lub pań osobno lub też razem, zjednoczonych.

„Dlatego towarzyszy mi moja rodzina i mam grupę pomocników, którzy pomagają mi we wszystkim, co mogę rozwijać iw tych podróżach pomagają też mojej rodzinie wypełniać zobowiązania podjęte w ramach tego, co jest zaprogramowane”.

Zapytano go: „W której wycieczce sekretarza Twój udział został odwołany i czy Twoja rodzina i tak podróżowała, a także czy kilku kolegów też zwykle jedzie?”

„Nie, nie ma lotu. Osoba, o której wspominali z Rosji, była wojskiem. Uczestniczyliśmy przed wojną z naszymi zespołami, ponieważ istnieje mechanizm, który przypomina, gdzie odbywają się imprezy muzyczne i imprezy zespołowe. To było w Rosji, Torres Spasskaya, tak nazywa się mechanizm, a ludzie uczestniczyli tam w wojsku.

„Ale nigdy nie powtarzam, nie byłem w Europie na wakacjach i nie byłem na wakacjach od ponad 20 lat” – powtórzył.

Zapisz się tutaj Zapisz się tutaj, aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

martwy