10 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie zignorował tego: nieoczekiwana odpowiedź Marco Asensio na temat tego, czy zagra dla FC Barcelona

w ostatnich godzinach, Marco Asensio, który ma zamiar rozwiązać kontrakt z Realem Madryt, jest powiązany z Barceloną. Dlatego Juanma Castaño jest dziennikarką w programie Wielki Mecz La CupNie wahał się go o to zapytać.

Skrzydłowy Mallorca powiedział, że nie wie, czy Blaugrana rzeczywiście skontaktował się z jego agentem: „Szczerze, nie wiem.” Opisał to jako coś „normalnego”, co ze względu na swoją posturę kojarzy się z innymi klubami: „Jak na przykład Barcelona Wiele innych klubów odeszło”.

„FC Barcelona? Czy to, że nie myślałem o tym ani nie doceniałem tego. To rzeczy, które wychodzą na jaw. W końcu… Otrzymałem dziś rano 200 wiadomości. Co im powiedziałem? Jestem w świecie, w którym są wiele plotek i spekulacji i jest wiele rzeczy, o których wszyscy wiemy. To naturalne”.

„Od stycznia mogę podpisać kontrakt z dowolnym klubem. Oczywiście wiele klubów wyjdzie i pojawi się więcej. Jesteśmy w tym torze, w tym cyrku, gdzie zawsze będą wiadomości każdego dnia i nie mogę tego kontrolować. ”


Czy Marco Asensio zagra z Barceloną?

Zapytany, czy zagrałby na Camp Nou, Asensio zrobił wiele komentarzy z tego powodu nie oceniam. Będąc madrystą, tysiące fanów czekało, aż zamknie drzwi. I nie, nie było.

Ograniczył się do stwierdzenia, że ​​nie pomyślał o tym i że na razie nie może udzielić ostatecznej odpowiedzi. Coś, co w ogóle nie pasuje do odpowiedzi udzielonych przez inne przedmioty Giant Chamartin.

– Naprawdę o tym nie myślałem ani nie doceniałem. Teraz nie mogę udzielić odpowiedzi. Nie wiem.


Biorąc pod uwagę, że mają Ousmane Dembele, Ansu Fati, Rafinhę i Ferrana Torresa, nie ma sensu, aby Barcelona jechała do Asensio. Ale cóż, na rynku transferowym niczego nie można wykluczyć.

Zobaczmy, jak kończy się powieść. Oczywiście, sądząc po wiadomościach na portalach społecznościowych, Real Madryt zbeszta go – na Santiago Bernabeu – za to, że nie powiedział wprost, że nigdy nie będzie przepraszał.

READ  Daryl Taylor z Seahawks został zamrożony na noszach po kontuzji przeciwko Steelerom

Bezkonkurencyjne dane. Marco Asensio gra swój siódmy sezon z pierwszą drużyną Realu Madryt.


Czy wiedziałeś…? Marco Asensio był trzykrotnym zwycięzcą Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Ponadto można powiedzieć, że stał się finałem Pucharu Europy.