27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Nie wiem, czy nie przebywanie w pobliżu ma dla mnie sens”

W miarę zbliżania się daty poznania ostatecznej listy rośnie niepewność co do tego, kto zostanie wykluczony z Pucharu Świata, Raul Jimenez Jest jednym z tych, którzy chcą być w Katar 2022Jednak sam napastnik stwierdził, że jego rozmowa z Reprezentacja Meksyku Jeśli nie wyzdrowiejesz po kontuzji.

„Zamiarem jest, abym tu był i jak najszybciej wyzdrowiał z kontuzji i poszedł; Nie wiem, jeśli obecność nie jest dostępna, to ma sens, żebym pojechała; To rzeczywiście decyzja personelu technicznego i mojego klubu, ale pracuję i jestem podekscytowany, aby się tam dostaćOświadczył to na konferencji prasowej.

„Wszyscy gracze są ważni, będzie 26 przywoływaczy, 26 graczy, którzy naprawdę mogą powiedzieć, że wykonują dobrą robotę GlobalizmJestem w 100% zainteresowany i szczęśliwy, że mogę tu znowu być, wiedząc, że nie będę grał, chociaż ta zmiana scenerii jest konieczna, aby dalej się rozwijać – dodał.

Odnosząc się do ciągłej krytyki kibiców reprezentacji, meksykański „Wilk” zwrócił uwagę, że za każdym razem, gdy drużyna trafia na stream, wyniki są zazwyczaj pozytywne.

„Udowodniono, było wiele razy, kiedy ludzie nie wierzyli tak bardzo w drużynę narodową i osiągali najlepsze wyniki. Nie mówię, że aby uzyskać wyniki, muszą rzucać w nas wszystkim, ale czasami to jest to, co motywuje” – wyjaśnił Raúl.

Możesz być także zainteresowany: Zespół meksykański: VOLPE prosi TATA o umieszczenie ANTUNY w ALEXIS jako alternatywy dla TECATITO

READ  Atlas zaprasza „La Vieille” do świętowania drugich mistrzostw z paradą w poniedziałek