3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie uwierzysz, co gracz znalazł w Red Dead Redemption 2

Zaangażowany

Red Dead Redemption 2 przyjrzał się również lekom na receptę z początku XX wieku.

od momentu jej uruchomienia, Red Dead Redemption 2 wywarło pozytywny wpływ na społeczność graczy. Dzięki przerywnikom, otwartemu światu i mnóstwu akcji ten tryb wieloosobowy stał się ulubieńcem publiczności. Ten prequel Red Dead Redemption jest kroniką holenderskiego gangu van der Lindego i lat po jego upadku.

Wielka inwestycja firmy Rockstar Games w tę grę nie jest tajemnicą, ponieważ widać ją w każdym z jej scenariuszy. dla tej części, Akcja Red Dead Redemption 2 rozgrywa się na środkowym zachodzie i południowych Stanach Zjednoczonych pod koniec XIX i na początku XX wieku., osadzona jest w otwartym świecie, nic więc dziwnego, że marka zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły, które mogą sprawić, że przygoda w rękach głównego bohatera, Arthura Morgana, będzie jeszcze bardziej ekscytująca podczas wykonywania wielu zadań. Wśród nich możemy wspomnieć, że walka została dopracowana w stosunku do poprzedniczki. Na przykład, pomimo tego, że zakres działania nie jest zbyt szeroki, miał nowe mechanizmy z bronią palną, przedmiotami wybuchowymi, a nawet atakami wręcz. Innym ważnym aspektem jest to, że podczas eksploracji świata gracz będzie mógł być także świadkiem przyciągających wzrok wydarzeń, takich jak egzekucje, zasadzki czy strzelaniny.

Ale jak dotąd jedna z jego głównych atrakcji jest bardzo związana z otwartym światem. Rozbudowana mapa Ziemi dla wielu graczy zawierała farmy, wspaniałe krajobrazy (zwłaszcza pustynie, góry i lasy), bandytów, miasta, dziką przyrodę i niektóre jeszcze w pełni zbadane elementy, podobnie jak jej poprzedniczka. Jednak to właśnie ta ostatnia spowodowała, że ​​niektórzy z jej graczy znaleźli dość… dziwne rzeczy.

Red Dead Redemption 2 i odblokuj przedmioty ze świata

Jak wspomniano, gracz może brać udział w losowych wydarzeniach, a nawet mieć możliwość uczestniczenia w czynnościach równoległych do fabuły. Niektóre z nich obejmują polowanie na nagrody, szermierkę, poszukiwanie skarbów, grę w pokera i oczywiście polowanie na zwierzęta, ponieważ gra oferuje kilka opcji, w tym broń i wybór miejsca strzelania.

Ale prawda jest taka, że ​​historyczna dokładność Red Dead Redemption jest imponująca, a zatem niektórzy z jej graczy podjęli się zbadania każdego z ustawień Dzikiego Zachodu. Trzeba powiedzieć, że wielu z nich natrafiło na zabawne szczegóły. Jako użytkownik Reddita, pod imieniem Gra Pro 07, który dokonał bardzo szczególnego odkrycia. Za pośrednictwem swojego konta osobistego udostępnił zdjęcie, na którym widać, że: Podczas wizyty w aptece Valentine’s znalazł małą buteleczkę z napisem „Heroina”.. W niektórych komentarzach podkreślano, że powodem może być to, że w ostatnim stuleciu narkotyki, które są obecnie nielegalne, były zbyt powszechne w leczeniu odwykowym. A dzięki staranności, jaką poświęca się środowisku Red Dead Redemption 2, uwzględnienie takich szczegółów ma sens. Chociaż mogą być też inne powody.

red-dead-redemption-2-player-items

Możliwe, że będzie więcej butelek takich jak ta, którą właśnie widzieliście w pozostałych aptekach w grze, ale Valentine ma swój urok. Przede wszystkim dlatego, że gracze mogą wejść tylnymi drzwiami i kraść dochody z gabinetów lekarskich. A po drugie dlatego, że ma nagrody.

Oczywiście dokładne historyczne szczegóły opisane w tym wspaniałym tytule dla Rockstar Games nie były jedynym przedmiotem zainteresowania internautów. Niektórzy gracze odnosili się do postaci z Red Dead Redemption, które zażywały narkotyki. Wśród nich, być może najbardziej znanym, jest wielebny Swanson, który trzyma morfinę w wydrążonej Biblii. Rzeczywiście, ten ostatni może zapewnić, że odkrycie gracza odpowiada jego czasowi, ponieważ zarówno heroinę, jak i morfinę można łatwo uzyskać – i bez recepty – w dowolnej aptece.

Oczywiście może być wiele rzeczy, które nie zostały jeszcze odkryte i mają różne interpretacje, ale oddanie Red Dead Redemption 2 dla Dzikiego Zachodu jest niezaprzeczalne. Być może nadal będziemy zdumiewać się szczegółami otwartego świata, walcząc z kilkoma godnymi uwagi bandytami.

Powiązane tematy: gwiazda rocka

Zaangażowany

logo Disneya

Subskrybuj Disney + za 8,99 euro i bez czasu Zasubskrybuj Disney+!

READ  One Punch Man ujawnia prawdziwą siłę swojego najważniejszego bohatera