16 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Nie tęskniłem za meksykańskim futbolem”

Cecilia Dominguezktóry niedawno wrócił do Meksyku, żeby się z nim bawić Santos LagunaW rozmowie z RECORD powiedział, że jednym z jego celów był powrót do MX Liga; Przyznał jednak, że nie tęsknił za piłką nożną w naszym kraju.

„Nie przegapiłem (meksykańskiego futbolu), ale powiedziałem, że w pewnym momencie chcę wrócić, a teraz pojawiła się taka możliwość i jestem tu dzisiaj” – powiedział. Dominguez.

Wzdłuż tych samych linii, Cecylia Twierdził, że powodem jego decyzji o powrocie na ziemie Azteków w celu zapisania się na wojownicy Czy to, że uważa ich za ważny zespół, który pokrywa również sto wszystkich jego potrzeb, więc ma nadzieję, że zostanie mistrzem w tym zakładzie.

„Ponieważ to drużyna, która walczy, to ważna drużyna. Kiedy byłem w Ameryka Zawsze grali dla nas dobre mecze, zawsze mówili mi dobrze o klubie, mówili mi świetne rzeczy o klubie, a klub miał wiele rzeczy, których dziś potrzebowałem, więc zdecydowałem się na to – skomentował.

Klub jest niesamowity?Santos LagunaMów do mnie dobrze, a myślę, że mamy narzędzia do robienia ważnych rzeczy. Przede wszystkim praca, marzę o wielkich rzeczach, bo to sprawia, że ​​się zdarzają, a potem grają dalej mecz po meczu, oczywiście naszym celem jest najpierw zakwalifikować się do Liguilli, a potem zostać mistrzem, ale zawsze krok po kroku, aby nie skoncentruj się na tym, co jest poza nim”.

Cecilia Dominguez zamordowana w Ameryce

Przed powrotem do Meksyku grał w Paragwaju Liga Argentyńska z nie zależy od od Avellanedya później spędził krótki okres w Ml z Austina F.. Z tego powodu te pierwsze Ameryka Zwrócił uwagę na różnice między tymi trzema turniejami.

„Są różnymi federacjami (Liga MX, MLS, Liga ArgentyńskaW Argentynie jest bardzo sprawny fizycznie, jest bardziej doświadczony, ma dobrych zawodników. MLS bardzo się rozwija i to jest naprawdę rzeczywistość i myślę, że statystyki mówią same za siebie, mają bardzo ważne drużyny z bardzo dobrymi zawodnikami, a najlepsi gracze są na bardzo dobrym poziomie. Liga meksykańska jest bardzo trudna, każda drużyna ma dobrych piłkarzy. To bardzo ważne ligi”.

READ  Chivas vs Atlas: cele, podsumowanie, filmy

Możesz być także zainteresowany Santos: Carlos Acevedo odnowiony z dzielnicą do 2027 roku