2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie starczyło nawet na bilety

Anioł Rinabyły gracz w AmerykaPrzyznaj się znanemu YouTuberowi Ververtomoro W swoim podcaście „Bardzo nie na miejscu”, jak skomplikowany jest ten proces podstawowe siły de las guilas, bo zarabia tak mało, że nie starczało nawet na bilety.

„Moja pierwsza pensja miała tam około 14 lat Ameryka, ale byli 890 pesos miesięcznie, że nic innego nie przydaje się do biletów, lub Czasami nawet nie. Nie wszystkie ładowanie w tym samym czasie, nie wszystkie ładowanie; Niektórzy idą tak, inni nie. Tylko 5% graczy w Meksyk Zarabiają wystarczająco, by zarabiać na życie z piłki nożnej, powiedziała Reina, a reszta powinna szukać gdzie indziej.

El Pleititos dodał, że kiedy poszedł do Trzecia dywizja Spośród tych z Coapa ich pensje wzrosły do 600 tysięcy pesos, coś, co w tamtym czasie nadal nie spełniało jego potrzeb.

odpowiednio, Próba Przez kilka sezonów był wzmacniany w pierwszym zespole Ameryki i jest nawet najlepszym strzelcem wszech czasów Orłów, od tego czasu w Zamknięcie 2011 Wygrał tę nagrodę z 13 punktów.

Potem nastąpił wielki spadek w jego karierze, a po jego przybyciu selekcja krajowa, Stopniowo się zgubił i przeszedł przez wiele zespołów, takich jak Rayados, Pachuca, Veracruz, Chivas, Celaya i Toluca.

Przeczytaj także: Ignacio Rivero mówił o głównym celu Cruz Azul

READ  W ten sposób włoska prasa rzuciła Chico Perezowi na jego udział w Grand Prix Holandii