14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Nie przeciwko nauce, to przeciwko korupcji”: Damien Alcazar wyjaśnia swoje stanowisko w sprawie CONACYT

ten Stanowiska dotyczące nakazu aresztowania przeciwko 31 naukowców i badacze z Krajowa Rada Nauki i Techniki (Conacyt) na wniosek Prokuratora Generalnego (FGR) w związku z domniemanymi operacjami z wykorzystaniem nielegalnych zasobów, przestępczością zorganizowaną i malwersacjami.

Tym razem był to meksykański aktor Damien Alcazarktóry wypowiedział się w tej sprawie i wyjaśnił, że wbrew temu, co wielu wskazywało, nie starają się zaatakować „flagi” kraju, ale raczej „korupcję”.

Za pośrednictwem swojego konta na Twitterze polityk udostępnił również wiadomość, w której porównał przypadek CONASET Z pedofilią i kościołem.

„To nie jest przeciwko Kościołowi, to jest przeciwko seksualnemu wykorzystywaniu dzieci.

W Meksyku nie jest to sprzeczne z nauką, jest od początku przeciwko korupcji” – napisał.

Chociaż od opublikowania tej wiadomości minęło zaledwie kilka godzin, zyskała tysiąc polubień, 500 retweetów i ponad 40 komentarzy.

Jego stanowisko zostało dobrze przyjęte przez jego zwolenników i internautów, którzy zgodzili się z jego stanowiskiem w tej sprawie. 31 naukowców.

„Skrzyżowana studnia”; „Ale widzisz, że chcą widzieć wszystko tak, jakby to była zemsta za naszego prezydenta. Niestety, korupcja przeniknęła myślenie i ideały klasy średniej. ” „Nauka i religia próbują wydobyć z człowieka to, co najlepsze, i na z drugiej strony ci, którzy się nimi zajmują, nie są właściwymi ludźmi, w żaden sposób i wywołują efekt”, „przeciwko korupcji, gdziekolwiek jest”. „Doskonały komentarz” to tylko niektóre z komentarzy.

Warto zauważyć, że wczoraj o tym poinformował FGR Ponownie złożysz wniosek o nakaz aresztowania przeciwko członkom CONASETDzieje się tak po tym, jak sędzia federalny im odmówił.

READ  SEDESA oferuje leczenie homeopatyczne za pośrednictwem Centrum Medycyny Integracyjnej

Może Ci się spodobać:

Lorette de Mola ujawnia luksusowy prezent, który zapoczątkował związek między Ines Gomez Montt i jej mężem

LINDA EVANGELSTA: Czym jest Cool Sculpting, procedura, w której supermodelka zostaje okaleczona?

Tylko Kim Kardashian; Fryzura na MET GALA 2021 kosztowała towarzyskiego 200 tysięcy pesos!

Ujawniają eliminację EXATLÓN Mexico w niedzielę 26 września