16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie myślą o przyszłości: Klopp uderza United za podpisanie CR7

Nie myślą o przyszłości: Klopp uderza United za podpisanie CR7

Meksyk /

dla niektórych Cristiano Ronaldo wraca do Premier League Udział Dobre wieści, co sprawi, że turniej będzie bardziej atrakcyjny i konkurencyjny, ale dla postaci takich jak Jurgen Klopp był przeciwieństwem, Bo Niemiec się nią zaopiekował „Zniszcz” Manchester United Po tym ruchu.

na kilka tygodni Jurgen Klopp wypowiadał się już przeciwko Manchesterowi City Przez nadmierne wydatki na podpis Jacka Grealisha, Coś się z nim teraz dzieje Cristiano Ronaldo, Następnie Oskarża United o „niemyślenie o przyszłości”.

Co Klopp powiedział o Manchesterze United?

na konferencji prasowej, Jurgen Klopp bezpośrednio zaatakował Manchester United dla niego Podpis Cristiano Ronaldooskarżając ich o chęć natychmiastowych rezultatów Nie tworzenie zespołu krok po kroku, który szanuje, ale uważa, że ​​nie jest dobry dla piłki nożnej.

Kiedy powstaje klub Podpis (Cristiano) lubić go, Nie myśląc o przyszłości. nie szukaj Wyniki Za trzy lub cztery lata, jeśli nie Chce ich teraz. Są zespoły, które tak pracują i są szanowane, ale muszą być inne sposoby. Zdobywanie tytułów jest w porządku, ale nawet z najlepszym zespołem nie jest to możliwe– powiedział Klopp.

Najlepszy sposób pracy dla niemieckiego technika Ponieważ opiera się na przyszły projekt Gdzie idziesz formowanie form, Schemat gry i osiągnięcia realizowane są krok po kroku; Krytykuje się pragnienie wszystkiego na raz.

W ten sam sposób Manchester Skończyła w tym krytycy Ponieważ zrobili to samo z Jack GrealishPoza tym Ponieważ Cristiano Ronaldo wydawał się ich wzmacniać, więc porównaj jego formy z tymi z Liverpoolu.

Musisz się upewnić, że rozwijasz się jako klub I to właśnie robimy. „Reszta nie jest w naszych rękach” – powiedział. Jurgena Kloppa.