24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Nie musisz tak przychodzić”: Nauczyciele biegną do mamy szkolnej rodziny po jej ubrania

Film krążący w sieciach społecznościowych pokazuje dokładny moment, w którym Matka była dyskryminowana ze względu na sposób ubierania sięPróbowali nawet uniemożliwić mu dostęp do pliku Szkoła.

Impreza odbyła się na początku września w kampusie akademickim o nazwie Technical Industrial Education Institute (ITIDA), zlokalizowanym w Soledad, Kolumbia.

Na zdjęciach widać, że rzekomy członek Rady Ojców i Reprezentantów dyskutował o rzekomych przyczynach tego Odmawianie matce dostępu do szkoły.

Mąż ofiary jest tym, który udokumentował czyn Dyskryminacja Za pośrednictwem telefonu komórkowego, z upomnieniem skarżącej za naganne zachowanie.

Czy matka rodziny była nieodpowiednio ubrana?

Pomimo odmowy członka Rady Ojców i Reprezentantów sukienka matkiWszystko wskazuje na to, że jako jedyna nie zgadza się z tym aspektem.

Wspomniani mieli na sobie dżinsy i białą koszulkę, co nie oznacza żadnej obrazy dla uczniów, nauczycieli czy innych rodziców obecnych na kampusie Soledad, Kolumbia.

Członek Izby Reprezentantów powiedział przed niesamowitą reakcją z przeszłości matka rodziny A jej mąż, który poprosił ją o ważne uzasadnienie, nie zawiera Dyskryminacja.

Ponieważ napastnik nie mógł przedstawić argumentów i nie uzyskał poparcia innych osób, ofiara weszła na miejsce upewniając się, że może nosić ubrania, w których wydaje się być najlepsza.

Może Ci się spodobać:

Policja daje młodemu człowiekowi „wycieczkę”, aby na czas dotrzeć do egzaminu uniwersyteckiego (wideo)

READ  Armand Campbell na lotnisku w Chicago: Mężczyźni i kobiety znaleźli to wszystko

Michał K. Williams, aktor serialowy, The Wire, martwy; Mogło to być z przedawkowania

Czy Veronica Castro pytała o głowę Yolandy Andrade? Piosenkarka szuka zemsty za transmitowanie swojego związku

„Znowu wychodzę za mąż”, Shanik Aspe będzie świętować swoje pięć lat małżeństwa kolejnym ślubem