18 września, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Nie musisz tak przychodzić”: Nauczyciele biegną do mamy szkolnej rodziny po jej ubrania

Film krążący w sieciach społecznościowych pokazuje dokładny moment, w którym Matka była dyskryminowana ze względu na sposób ubierania sięPróbowali nawet uniemożliwić mu dostęp do pliku Szkoła.

Impreza odbyła się na początku września w kampusie akademickim o nazwie Technical Industrial Education Institute (ITIDA), zlokalizowanym w Soledad, Kolumbia.

Na zdjęciach widać, że rzekomy członek Rady Ojców i Reprezentantów dyskutował o rzekomych przyczynach tego Odmawianie matce dostępu do szkoły.

Mąż ofiary jest tym, który udokumentował czyn Dyskryminacja Za pośrednictwem telefonu komórkowego, z upomnieniem skarżącej za naganne zachowanie.

Czy matka rodziny była nieodpowiednio ubrana?

Pomimo odmowy członka Rady Ojców i Reprezentantów sukienka matkiWszystko wskazuje na to, że jako jedyna nie zgadza się z tym aspektem.

Wspomniani mieli na sobie dżinsy i białą koszulkę, co nie oznacza żadnej obrazy dla uczniów, nauczycieli czy innych rodziców obecnych na kampusie Soledad, Kolumbia.

Członek Izby Reprezentantów powiedział przed niesamowitą reakcją z przeszłości matka rodziny A jej mąż, który poprosił ją o ważne uzasadnienie, nie zawiera Dyskryminacja.

Ponieważ napastnik nie mógł przedstawić argumentów i nie uzyskał poparcia innych osób, ofiara weszła na miejsce upewniając się, że może nosić ubrania, w których wydaje się być najlepsza.

Może Ci się spodobać:

Policja daje młodemu człowiekowi „wycieczkę”, aby na czas dotrzeć do egzaminu uniwersyteckiego (wideo)

READ  Kobieta, która karmiła swoje dzieci piersią, umiera, by ocalić je przed rozbiciem statku

Michał K. Williams, aktor serialowy, The Wire, martwy; Mogło to być z przedawkowania

Czy Veronica Castro pytała o głowę Yolandy Andrade? Piosenkarka szuka zemsty za transmitowanie swojego związku

„Znowu wychodzę za mąż”, Shanik Aspe będzie świętować swoje pięć lat małżeństwa kolejnym ślubem