29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie można się nie ekscytować: Lionel Messi odpowiada, jeśli przegapi swoje bezpośrednie spotkania z Cristiano Ronaldo

przez 9 sezonów, Lionel Messi i Cristiano Ronaldo, najbardziej konsekwentni piłkarze wszech czasów, brali udział w mistrzostwach (Hiszpania) i golach. Były to kampanie w szaleńczym tempie i na konkurencyjnym poziomie, jak nigdy dotąd. I ta bezpośrednia walka upadła w 2018 roku, kiedy Owad Postanowił udać się do Juventusu w Turynie.

Nie zetknęli się w tej samej lidze od kilku lat (w tej chwili Argentyńczyk jest we Francji, a portugalski potwór wrócił do Anglii), ale obaj utrzymali się na bardzo wysokim poziomie, a co za tym idzie (i przez co przeżyli) ich imiona są nadal powiązane.

W swoim wywiadzie z codzienny Znacznik, Złota Piłka była sześciokrotnie pytana o to, czy przegapił pojedynki head-to-head z CR7. Leo był szczery. To są momenty, które się nie powtórzą poza tym, że przyznał, że to była piękna scena dla nich i dla wszystkich fanów.

Nie ma wątpliwości, że jest to rozdział, który na zawsze zapisze się w historii gry.


Czy Messi przegapi bezpośrednie pojedynki z Cristiano?

„Minęło sporo czasu, odkąd byliśmy w tej samej lidze, gdzie rywalizowaliśmy, zarówno indywidualnie, jak i drużynowo, o te same bramki. Myślę, że to był bardzo piękny etap, zarówno dla nas, jak i dla ludzi, którzy tak bardzo mi się podobało. To piękne wspomnienie, które pozostanie w historii futbolu.

Hassan wyczucie czasu Podsumowując interakcję, jaką mieli na gali UEFA w 2019 roku.


Bezkonkurencyjne dane. Grając w tym samym kraju, Cristiano Ronaldo strzelił 450 goli i 119 asyst w 438 meczach dla Realu Madryt. Tymczasem Lionel Messi dodał 472 gole i 172 asysty w 476 meczach dla Barcelony. Z gry wideo.


Czy wiedziałeś…? Lionel Messi i Cristiano Ronaldo zmierzyli się ze sobą w 30 meczach Clasicos de Spain. W tych konfrontacjach Rosario dodał 20 bramek i 11 asyst, podczas gdy urodzony w Funchal gracz strzelił 18 bramek i zdobył 1. Legendy

READ  Andrew Friedman mówi, że Clayton Kershaw „zawsze będzie miał miejsce” z Dodgersami