2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Nie ma w tym nic prawdziwego ani matematycznego”.

Niewiele programów przyciągnęło uwagę widzów w ostatnich latach tak jak ten „Eksatlon”zawody, które mają urok oglądania meksykańskich sportowców przeprowadzających różne egzaminy fizyczne.

sprawa w zasięgu wzroku Anna Gabriella Guevarawłaściciel Krajowy Komitet Kultury Fizycznej i Sportu (CONADE)komplikuje przygotowanie i rozwój sportowców, którzy w wielu przypadkach po uczestnictwie doznają poważnych kontuzji.

Były sportowiec podkreślił również, że program nie ma wystarczających podstaw, aby zakwalifikować go jako prawdziwy i sportowy, ale z szacunku dla sportowców nie odmawia się ich udziału.

„Niestety, w przeszłości nie było to regulowane, a wielu sportowców, którzy wyszli z tego, było kandydatami do pilnych operacji i wywodziło się z nadmiernego zużycia w produkcjach telewizyjnych, które nie mają w sobie nic prawdziwego i sportowego. ma czas i koszty oraz ponosi związane z tym koszty.

medale olimpijskie w Ateny 2004przyznał, że za zgodą na udział w reality show Fundacja wycofuje wsparcie finansowe i koszty leczenia oraz opuszcza multidyscyplinarny zespół.

„Dla wszystkich sportowców jasne jest, że nie ma żadnych zezwoleń, a w momencie, gdy są proszeni o pozwolenie na udział w reality show, jest to całkowite wycofanie, wycofanie się ze stypendium, wycofanie się z kosztów ubezpieczenia medycznego, wycofanie się z multidyscyplinarny zespół, a w domniemanym przypadku, gdy skończy się jego zaangażowanie, chciałby wrócić, bo Zacznie się od zera.”

READ  „Tuca” Ferretti wyklucza przejście na emeryturę, zapewnia, że ​​nie wszystko było „miodem na chipsach”