29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie jesteś gotowy na dzisiejszą bezpłatną grę w Epic Games Store

Mamy czwartek i jak zawsze pamiętajcie, że dziś nową grę możecie pobrać zupełnie za darmo w Epic Games Store.

Nie jesteś gotowy na dzisiejszą bezpłatną grę w Epic Games Store
Nie przegap niczego i śledź nas w Google News!

Możesz być zainteresowany:


Przypominamy, że masz jeszcze czas na pobranie pliku Najnowsze darmowe gry Ze sklepu Epic Games Store Z kolei przypominamy, że dziś mamy nową darmową grę. Teraz możemy dostać 2 nowe gry za darmo, ale za kilka godzin będzie jeszcze lepiej, bądźcie czujni, kolejna świetna darmowa gra jest w drodze.

Przez Pod poniższym linkiem możesz pobrać darmowe gry z poprzedniego tygodnia, a dzisiaj o 17:00 (czasu lokalnego) mamy kolejną grę, której nie możesz przegapić. Korzystamy z okazji, aby przypomnieć, że w sklepie Xbox mamy również duży wybór ofert i promocji na ten tydzień. Jeśli chcesz sprawdzić niektóre z najlepszych, jakie możemy dzisiaj znaleźć, możesz to zrobić, klikając poniższy link.

Nowa darmowa gra już dziś w Epic Games Store

Za stworzenie odpowiada studio Blackbird Interactive, założone przez weteranów Homeworld i Company of Heroes. W Homeworld: Deserts of Kharak gracze odwiedzą pustynie Kharak, gdzie za wszystkimi wydmami czai się niebezpieczeństwo. Zbierz swoją flotę i poprowadź ją do zwycięstwa przez ruchome piaski Kharak w tej szybkiej grze strategicznej.

Subskrybuj kanał GX na YouTube