3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Nie jestem brutalnym człowiekiem”: Alfredo Adams uderza Oscarina w twarz i rzuca jednym ze swoich klasycznych kopnięć na jego rowerze | wideo

napięcie wzrosłoJestem sławny, zabierz mnie stąd! Zespół z największymi przywilejami był świadkiem intensywnej walki Alfredo Adama i Oscarina, którzy prowadzili energiczną walkę słowną, którą naruszyli, aż przerodziła się w walkę fizyczną.

Podczas dzisiejszego pokazu widzowie zobaczyli jak Alfredo Adams znów stracił kontrolę Kiedy jeden z jego towarzyszy uciszył go, po tym, jak powiedział mu, by nie podnosił głosu do Mariany Avili, która z nią rozmawiała. Adam w sprawie racjonowania żywności.

Wynika to z faktu, że jako naczelnik puszczy Alfredo Adama Uznał, że pierwszego dnia swojej kadencji jego zespół nie będzie mógł jeść, co wyraźnie zdenerwowało jego kolegów, którzy bez powodzenia próbowali zmienić zdanie.

Jessica Diaz była jedną z pierwszych, które chciały z nią myśleć, ponieważ chciała jej przypomnieć o umowie, którą zawarli, ale w końcu wpadli na szaloną wersję poprzedniej serii, co uniemożliwiło jej rozmowę z nią ponownie.

Następnie zespół postanowił zignorować instrukcje AdamA potem aktor zdenerwował się i zaczął podnosić głos do Mariany Avili.

widząc to, Oscarine Nie zawahał się interweniować, prosząc go, by nie lekceważył Mariany, co jeszcze bardziej zirytowało kontrowersyjnego byłego polityka, który bez ostrzeżenia z trudem podszedł do klauna i powiedział mu. Rzuca jednym ze swoich słynnych kopnięć z powietrza.

Czytaj: Alfredo Adama zostanie wydalony z „Jestem sławny, zabierz mnie stąd!”; czemu?

Jednak dzięki interwencji Guti Carrera Noga Adama Nie dotarł do żadnej części ciała Oscarinektóry szybko się zdenerwował i zaczął mówić byłemu kierowcy, że się go nie boi i że może mu dać to, na co zasłużył.

Po kilku tam iz powrotem Alfredo Adama Wreszcie położył się na łóżku, podczas gdy Oscarine Ciągle złość się na działania aktora.

„Jedyne, czego szukałem, to się bronić, dlaczego? Ponieważ myślę, że już z tym żyliśmy (z AdamNieprawda i nie chcę się z nim kontaktować”. Oscarine.

W rzeczywistości klaun był dopóki Abio Quijano nie interweniował, prosząc go o uspokojenie dla dobra swoich dzieci, aż klaun w końcu był w stanie się uspokoić.

READ  Oto pierwszy film i zdjęcia z Matrix Resurrections

dla tej części, Alfredo Adama Zawarł umowę z Guti Carrerą, obiecując, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby spokojnie poprowadzić partię i nie mieć dalszych problemów ze swoim zespołem, choć podkreślał, że to oni go nieustannie prowokowali.

„Nie jestem brutalnym ani agresywnym człowiekiem. Czasy, w których walczyłem, były dlatego, że mnie wkurzali” Alfredo Adama.

Czytaj:

Alfredo Adama I Magali Chavez: To jest wideo z ich ostatniej walki wirusowej w „I’m Famous, Get Me Out of Here!”