25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie jest to zbyt dobrze znane, ale uważamy, że to najlepszy smartwatch z Wear OS, jaki możesz obecnie kupić

Nie jest to zbyt dobrze znane, ale uważamy, że to najlepszy smartwatch z Wear OS, jaki możesz obecnie kupić

Konstrukcja „Premium”, wysokiej jakości wyświetlacz, długa żywotność i najbardziej zaawansowane funkcje tego wysokiej klasy smartwatcha, który polecamy

Ekran tego smartwatcha, który polecamy jest świetny, wygląda dobrze w każdych warunkach / Zdjęcie: Robin Ulloa

Jego wydanie nie wywołało jednak wielkich fanfar Zegarek OnePlus 2 To naprawdę jeden z najlepszych smartwatchów na rynku. Właściwie dla nas tak Najlepszy smartwatch z Wear OS Które możesz teraz kupić. A OnePlus Watch 2 gubi się Jakość we wszystkich działachod projektu „premium” po autonomię przekraczającą 4 dni użytkowania.

Obecność Wear OS jako oprogramowania podwaja możliwości tego smartwatcha. Można go używać do słuchania muzyki za pomocą Spotify Zapłać za swoje zakupy Korzystanie z Portfela Google lub Zobacz wskazówki dojazdu w Mapach Google Na nadgarstku. Poza tym OnePlus Watch 2 również Cię zaskakuje Zaawansowane działanie systemu monitorowania sportujest bardzo zbliżony do wrażeń, jakie oferuje sam sportowy smartwatch.

Chociaż OnePlus Watch 2 jest w sprzedaży od nieco ponad miesiąca, OnePlus Watch 2 może być dostępny już teraz Twoje za mniejsze pieniądze. Pierwotna cena sprzedaży wynosi 329 euro, ale to norma Około 299-309 euro na Amazon W każdym modelu jest dostępny. Tak więc, oprócz zakupu fajnego i oszałamiającego zegarka, możesz zaoszczędzić na nim nawet 30 euro.

Zegarek OnePlus 2

OnePlus Watch 2, zalecany przez nas smartwatch z Wear OS

OnePlus Watch 2 to smartwatch o oszałamiającym designie Ramka ze stali nierdzewnej i szafirowe szkło Który chroni Twój ekran. Dzięki temu jest to bardzo stylowy zegarek, który naprawdę dobrze wygląda na nadgarstku, a także jest urządzeniem bardzo wytrzymałym, które wytrzyma najcięższe warunki. Jeśli chodzi o dostępne modele, możesz wybierać pomiędzy Czarna stal – czarna – i promienna stal – zielona –.

Nieważne, czy używasz go do pracy, na wędrówki po górach czy spędzasz czas ze znajomymi, ten OnePlus Watch 2 zawsze zapewni Ci najlepsze wrażenia. Odpowiedzialność w tej kwestii jest duża Ekran AMOLED o przekątnej 1,43 cala O rozdzielczości 466 x 466 pikseli i doskonałej jasności 1000 nitów Wygląda niesamowicie we wszystkich ustawieniach.

READ  To legendarny „kamień filozoficzny” naszych czasów, niedawno odkryty przez naukowców z Chin – Enseñame de Ciencia

OnePlus Watch 2 zwraca uwagę, ponieważ jest wyposażony w dwa różne procesory. Z jednej strony zawiera Qualcomma Snapdragona W5Z drugiej strony skup się na zapewnieniu jak największej wydajności Tempo MCU 2700, specjalizująca się w efektywności energetycznej. Ta kombinacja oznacza, że ​​smartwatch może Uruchamiaj płynnie dowolną aplikację A także co może zapewnić bateria 500 mAh 4 dni autonomii z łatwościąco jest bardzo dobrym czasem trwania dla zegarka z systemem Wear OS.

Ale do czego możesz wykorzystać ten smartwatch? Po podłączeniu go do telefonu komórkowego jest to możliwe Wysyłanie i odbieranie połączeń Numer telefonu, przeczytaj powiadomienia, Sprawdź swój email W Gmailu zobacz wskazówki dojazdu w Mapach Google, słuchać muzyki Za pomocą słuchawek bezprzewodowych, a nawet używaj ich jak karty bankowej. W rzeczywistości dzięki Wear OS możesz uzyskać dostęp do Sklepu Play i pobrać wiele innych aplikacji.

Zegarek OnePlus 2

Zaskakujące są także zaawansowane narzędzia do monitorowania sportu w OnePlus Watch 2 Ponad 100 metod szkoleniowych Różne, każdy z konkretną analizą parametrów. Na przykład monitoruje sesje biegowe na świeżym powietrzu i informuje, jak poprawić technikę. Z drugiej strony, smartwatch też może Monitorowanie tętnaTwoje SpO2, wzorce snu, a nawet stres.

OnePlus Watch 2 jest wyraźnie wypełniony funkcjami, które możesz wykonać Korzystaj 24 godziny na dobęWszystkie charakteryzują się doskonałą wydajnością. Jeśli chcesz to mieć, to normalna rzecz Znajdź go na sprzedaż na Amazon.

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.

Ten artykuł sugeruje Obiektywny i niezależny Produkty i usługi, które mogą zainteresować czytelników. Kiedy użytkownik dokona zakupu za pomocą konkretnych linków pojawiających się w tej historii, Andro4all otrzymuje prowizję. dołącza Do kanału transakcyjnego Andro4all Aby poznać najlepsze oferty zanim ktokolwiek inny.

READ  Kiedy będzie widoczna „Diabelska Kometa”, która przeleci obok Ziemi?