28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie do poznania! Tak słyszy się Lucerito Mijares, gdy śpiewa a cappella: wideo

Pod panoramą pełną talentu i przykładami poświęcenia Lucero Mijares Hugaza wiele nauczył się od swoich utalentowanych rodziców.Manuel Mijares i Lucero, który od najmłodszych lat uczył go walki o swoją pasję, jaką w tym przypadku była również muzyka.

Pamiętajmy, że młoda kobieta dała przykład innym młodym kobietom z niej wiekI w tym sensie „La Beba” była bliższa jej fanom Odkąd otworzył swoje konto na Instagramie.

Ścieżka Lucerito Mijares

Lucero Mijares Hogaza to słodka 16-letnia dziewczynka, która jest drugą córką piosenkarki „El Privilegio de Amar” i pomimo rodziców nieśli Za dużo wydarzeń kameryFaktem jest, że jako nastolatek nie pojawił się w centrum uwagi ani na scenie z rodzicami; Jednak po dwóch latach młoda artystka zaczęła wyróżniać się doskonałością i wykształceniem ludzki głos.

Manuel Mijares i jego córka Lucerto. Zdjęcie: specjalne

Jeśli chodzi o jej studia, ostatnią rzeczą, o której wiadomo, jest to, że młoda kobieta była w szkole Zjednoczone państwo, To dlatego, że zdecydowała się po stronie matki Osada W tym kraju, gdzie młoda kobieta Doskonałość O jego fanatyzmie do siatkówki i karierze artystycznej.

Lucero Mijares zaśpiewał dwie piosenki w koordynacji ze swoim ojcem i piosenkami, które w nich wykonywali żywy Są to “Se Me Olvidó Olvidarte” i “El Privilegio de Amar”, z nastolatkiem Zaskoczony Do tysięcy naśladowców jego rodziców, którzy podziwiali jego piękny głos.

Lucerto śpiewa a cappella

W tym sensie zaskakujące było to, że niedawno córka Lucero i Manuela Mijares więzień W mediach społecznościowych po opublikowaniu filmu, który pokazuje się jak nigdy dotąd.

To było przez Instagram dyfuzja Poprzez fanpage Lucerito Mijares Niepublikowane wideo, w którym możemy oglądać, jak młoda kobieta śpiewa a cappella.

Warto zauważyć, że Lucero Megaris był w różnych imprezach, które były mam Doceniamy Twój wielki talent i wybitny głos; Prawda jest taka, że ​​mają teraz zwolenników lewo Zszokowany, ponieważ po raz pierwszy słyszeli, jak nastolatka śpiewa Capella.

W zaledwie kilkusekundowym klipie można docenić, że Lucero śpiewa do kamerki z kolorowym filtrem w Instagram, NS Wykonuje piosenkę z filmu „Zaplątani”, Ta sama osoba, która śpiewa w oryginale Dana Paula.

READ  Umiera zapaśniczka Daphne Unger. Ujawniają szczegóły śmierci