3 lipca, 2024

„Nie chcę zeznawać, żeby nie zostać ukaranym grzywną” (wideo) – Fox Sports

Jeden z bohaterów Tytułu 15 Ameryka w Liga Meksykańska To był Argentyńczyk Carlosa RotondiegoKto wykonał rzut karny, który zakończył się zdobyciem bramki? Henryk Martin Z czym Aguilas pokonał Cruz Azul 1:0 na stadionie Estadio Azteca, co było kontrowersyjnym posunięciem cementowni.

RotondiKtóry był jednym z najwybitniejszych piłkarzy Maszyna Podczas Liguilla był czarnym charakterem wieczoru za popełnienie błędu Królowie IzraelaStało się to po tym, jak na 20 minut przed końcem meczu został uderzony w pole karne, czego ubolewał zapewniając, że ta akcja „nie może przesądzić o finale”.

Mogę tylko podziękować fanom za to, przez co wczoraj przeszedłem i za sposób, w jaki na mnie krzyczeli. PrzepraszaćNadal tak myślę To mecz, który nie może przesądzić o finaleTo jest złość. Myślę, że zagraliśmy świetny mecz, ale hej, dziękuję ludziom, rodzinie i przyjaciołom, którzy tam byli i wrócili silniejsi.„, Powiedział.

Odkryć: „Wbiłem mu kieł”; Israel Reyes przyznaje Ameryce dwie kary mistrzowskie

Rzut karny dla Carlosa Rotondiego przeciwko Izraelowi Reyesowi

To było za 70 minut Carlosa Rotondiego Próbowałem zapobiegać Królowie Izraela Zamachem w miejsce, w którym Amerykanin dotknął obrońcy Ameryka I gwizdek Marco Antonio Ortiz Nava Nie wahał się wspomnieć o karze. Mimo to Cat udał się do sędziego asystenta wideo (VAR) w celu sprawdzenia i podtrzymał swoją decyzję.

„Nie chcę zeznawać, żeby nie zostać ukaranym grzywną”.

Carlosa Rodolfo Rotondiego Dodał, że nie planuje zostać ukarany grzywną za złożenie zeznań, chociaż podkreślił swoją dostrzegalną bezradność, która wywołała u niego łzy pod koniec meczu.

Możesz czytać: Cruz Azul dodaje więcej terroru do swojej historii zagraniami, które kosztowały go tytuł przeciwko Ameryce!

(Czuję się) bezradny, bezradny i prawdziwy Nie chcę nic więcej mówić, żeby uniknąć karyAle jestem taka bezradna, to ci mówię. Dziękuję ludziom i przepraszam za to, że obdarzyli mnie pełnym zaufaniem„, stwierdził.