27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Nie chcę już być bankierem w Chivas, jestem zmęczony”

Chociaż zdobył brązowy medal w Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020Ten rok nie był najlepszy Fernando BeltranW słowach gracza; Nie mam minut z chivas To była skomplikowana sytuacja, która już go „zmęczyła”, choć potwierdził w 2022 roku, że będzie dążył do zmiany panoramy.

„W tym roku będę się starał być szczęśliwy, dobrze się bawić, za każdym razem, gdy pójdę się bawić, za każdym razem, gdy siedzę na ławce, aby się dobrze bawić, cokolwiek nadejdzie, jest dla mnie takie dobre, tak to rozumiem, tak Chcę to zrobić, ale prawda jest taka, że ​​nie chce mi się siedzieć, już nie jestem, jestem zmęczona, czuję się bardzo niekomfortowo ze sobą, nie mówię zdesperowana, ale z tym zamartwianiem się o powrocie do tego, kim byłem ”- przyznał pomocnik w wywiadzie dla TUDN.

„Prawda jest taka, że ​​w tym roku nie było łatwo, dla mnie osobiście wcale nie było łatwo i nie mogę się doczekać, aby znów być spokojnym, dobrze się bawić (na boisku), ponieważ przestałem się tak dobrze bawić ponieważ chciałem kochać tę osobę, nie byłem skupiony i straciłem to, czym byłem w terenie” – powiedział Nene Beltran.

Na zamówienie Michelle Leno (10. runda), Fernando rozegrał tylko cztery mecze jako starter i trzykrotnie schodził z ławki; Wcześniej w turnieju grał tylko 189 minut.

Możesz być również zainteresowany: Blue Cross: Christian Tabo jest oficjalnie nowym graczem na maszynie

Fernando Beltran gra w National Classic

READ  Verstappen i Pérez awansowali na 1-3 dla Red Bulla w 3PR w Arabii