22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie było słynnej ostatniej oferty: Leonardo w końcu wyjaśnił, dlaczego PSG zdecydowało się nie sprzedawać Kyliana Mbappe Realowi Madryt

Powieść się skończyła. Letni rynek zakończył się dwa tygodnie temu i choć wola gracza mogła być inna, Francuzi Kylian Mbappe Pozostał w drużynie Paris Saint-Germain.

W ten wtorek, dzień przed paryską kandydaturą do Ligi Mistrzów 2021/22, Leonardo, dyrektor sportowy organizacji Parc des Princes, przerwał milczenie o całym chaosie, który nastąpił.

Brazylijski lider potwierdził, że nie podoba mu się sposób, w jaki Real Madryt próbował zrekrutować mistrza świata i ujawnił, że słynna „ostatnia oferta” nigdy nie istniała (oferta 200 milionów euro, o której dużo mówiło się w hiszpańskich mediach). Chcieli go zdobyć za mniej niż 180 milionów euro, które uzgodnili z Monako.


Leonardo: „Ostatni program, o którym rozmawiali, nigdy nie nadszedł”

„Nigdy nie pomyślelibyśmy o zrobieniu tego wszystkiego bez Kyliana. Nie byliśmy zadowoleni z zachowania Realu Madryt. Rozpoczęcie negocjacji z jednym z najlepszych graczy na świecie w ostatnim tygodniu na rynku transferowym stworzyło sytuację, której nie byliśmy jak. (…) To było jasne. To nie była oferta. Dość, to mniej niż zapłaciliśmy (za AS Monaco). Ostatnia oferta, o której mówili, nigdy nie nadeszła. Nie można zorganizować transferu okres dwóch, trzech lub czterech miesięcy i w ten sposób zmień swoje plany”, ulec poprawie RMC Sport Z jego rozmowy z kanał +.


W tym momencie w 2021 roku w Paris Saint-Germain nie widzą Donatello Opuścił instytucję w 2022 roku. Nadal mają nadzieję na jej odnowienie: „Nie widzę, żeby Kylian odszedł pod koniec tego sezonu (…) Nikt nie myśli o przyszłości Paris Saint-Germain bez Kyliana”.

Relacja Kyliana z Paris Saint-Germain jest głęboka. Dlatego nie myślimy o niczym innym. Killian reprezentuje wiele rzeczy. Nie tylko dlatego, że jest Francuzem czy jednym z najlepszych graczy na świecie. Ma metodę, którą lubimy, którą wszyscy kochają. Gracz jest świetny.”

I uważaj na zdanie, które zostawił: „Messi, Neymar i Kylian nie są czymś, co warto oglądać tylko przez rok”.


Bezkonkurencyjne dane. Kylian Mbappe ma 4 gole i 2 asysty w 5 meczach rozegranych w tym sezonie z Paris Saint-Germain. Ekscytujący początek kursu.

READ  Właśnie powiedzieli mi, że nie mamy już Necaxy kontra Toluca Mediutembu

Czy wiedziałeś…? Paris Saint-Germain nie mógł wygrać Ligi Mistrzów. W 2020 roku zagrali pierwszy finał w swojej historii. W 1995 i 2021 doszli do półfinału. W tym roku spróbuje przełamać suszę.