26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Nic bardziej nie łączy Meksyku” – kwaśny komentarz Chomela Torresa po bitwie Alfredo Adama

Meksykański aktor Alfredo Adams zagrał w ulicznej bójce z kobietą. (zrobić zdjęcie)

Alfredo Adama Wrócił do publicznej wiadomości po tym, jak pojawił się wirusowy klip wideo, w którym został zauważony Aktor, który zagrał w ulicznej bójce z parą na środku publicznej drogi. Biorąc to pod uwagę, negatywne komentarze pod adresem artysty nie powstrzymały zalewania serwisów społecznościowych.

Wszystko zaczęło się, gdy na TikTok i Twitterze zaczęły krążyć zdjęcia Adame uderzającego w samochód pary pięściami, wyzwalając gniew kobiety. Wysiadł z samochodu, by rzucić się na ciosy. W tym pierwszym klipie możesz zobaczyć, jak były polityk zaczyna agresję.

W rozmowie z wiadomości Przedstawiciel stwierdził, że dyskusja miała miejsce, ponieważ kierowca „rzucił” samochód i miał spowodować wypadek. Biorąc to pod uwagę, Adam zdecydowałby się to zgłosić.

„Otwieram w prawo, pod szybę i jak idę obok nich (…) mówię 'Cześć synu takich a takich, co ty kombinujesz’” – wyjaśnił.

Jak zaznaczył w programie Adam serwięcej ten który Był ofiarą włamania przez ludzi, z którymi wydawał się walczyć. Dodał, że podczas konfrontacji z kobietą zdał sobie sprawę, że mężczyzna złapał już jego telefon komórkowy.

Ale poza tłem dyskusji uwagę internautów przykuło to, że obaj poważnie pokonali Alfredo Adama, a nawet E.Upadł na ziemię, a jego koszula pękła z powodu walki.

W tym sensie Chumel Torres szybko zareagował i sarkastycznie skomentował ze swojego osobistego konta na Twitterze.

Adam został uderzony w podłogę (Zdjęcie: zrzut ekranu na Twitterze / @VideosVirales69)
Adam został uderzony w podłogę (Zdjęcie: zrzut ekranu na Twitterze / @VideosVirales69)

Fakt: Nic nie jednoczy Meksyku bardziej niż haniebne zajęcie Alfredo Adama. książki.

Z tego powodu użytkownicy szybko reagowali, a niektórzy krytykowali kierowcę Puls republiki o opinię w tej sprawie.

„Ale gdyby przypadkowa kobieta została zaatakowana w nagraniu wideo, które wyglądało na próbę odzyskania jej telefonu, czy byłoby inaczej?Dla mnie? Zachowam ten fakt na wypadek, gdybym dołączył do Meksyku w ten sam sposób„” – napisał jeden z internautów.

READ  Twój horoskop na wtorek 22 listopada 2021 r.

Jednak inni zgodzili się z Chumelem i stwierdzili, że Alfredo Adame musi wiedzieć, jak się bronić w momencie, który stał się popularny.

Adamowi brakuje życia… jest wybawiony z jego prawicy, Że gdziekolwiek się znajdą, uruchamiają MS 2 i zbierają zęby do worka…”, dodał doc_acido.

Chumel Torres kpił ze stanowiska Alfredo Adama (Zdjęcie: Twitter @ChumelTorres)
Chumel Torres kpił ze stanowiska Alfredo Adama (Zdjęcie: Twitter @ChumelTorres)

Po tym, jak wideo rozprzestrzeniło się, gdzie Alfredo Adama Wdałem się w bójkę z grupą ludzi na ulicy, specjalizujących się w zjawiskach paranormalnych Carlos Trego Wyśmiej się z aktora telewizyjnego Porównaj to z „miś panda”.

Należy zauważyć, że animozja między dwojgiem ludzi narastała od lat i wydaje się być tak intensywna, że ​​już rzucili sobie wyzwanie. Fizyczne bitwy, które nie przyniosły owoców. pod koniec jego filmu, Carlos Trego Wśród śmiechu wymienił następujące:

„Czekaj, to znaczy pando, nie graj, to znaczy bądź swoją bombą quiña quiña. Jakie to śmieszne! Gdyby nie te dni i dwa tygodnie, nie wiem, co bym zrobiła”.

Carlos Trejo mógł nawet wymyślić porównanie Adama z misiem pandą, ponieważ aktor wielokrotnie upadł na ziemię i nie wykazał się wielkimi umiejętnościami walki, więc jeśli naprawdę spotka go pewnego dnia, Z „przetargowym” konkurentem łatwo będzie pokonać.

Czytaj