16 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

NFL zawiesza i karze właściciela delfina, wybiera drużynę striptizową

Liga ukarała Miami i jego właściciela za zbliżenie się do Toma Brady’ego i Seana Paytona, gdy mieli kontrakt z inną drużyną.

The NFL pozbawiony Miami delfin palce Strzały roboczew tym jego pierwszą trasę koncertową w 2023 roku, a także zawieszony i ukarany grzywną właściciela Stephen Ross 1,5 miliona dolarów w wyniku śledztwa w sprawie oskarżeń byłego trenera Kwiaty Briana.

Oprócz wyboru pierwszej rundy, plik delfiny Zostaną również pozbawieni swojej roli w trzeciej rundzie loterii 2024.

Stephen RossZ drugiej strony jest Zatrzymaj się Do 17 października, kiedy to nie wolno mu przebywać w placówkach delfiny Lub reprezentuj zespół na dowolnym wydarzeniu zespołowym. Nie może również uczestniczyć w żadnych regularnych spotkaniach przed dorocznymi spotkaniami w 2023 r.

Wiceprezes i komandytariusz Bruce Beal został ukarany grzywną w wysokości 500 000 $ i nie mógł uczestniczyć w żadnych spotkaniach ligowych do końca sezonu 2022.

W swoim pozwie przeciwko NFL oraz wiele zespołów zarzucających dyskryminację rasową w swoich praktykach rekrutacyjnych na stanowisko głównego trenera, Kwiaty Briana oskarżył to Stephen Ross Zaoferowano mu 100 000 $ za przegrane w 2019 roku, jego pierwszym sezonie z zespołem, i skontaktował się z osobami, które podpisały kontrakty z innymi zespołami (Tom Brady s Sean Payton)

The NFL Powiedział, że się dowiedział delfiny Miał „niedopuszczalne kontakty” z Tom Brady W latach 2019-20, kiedy był związany kontraktem z New England Patriots i ponownie w 2021, kiedy był związany kontraktem z Tampa Bay Buccaneers.

The NFL Zauważył, że rozmowy z Tom Brady w latach 2019-2020 kierowana przez Bella, natomiast rozmowy w 2021 r. koncentrowały się na transformacji Tom Brady w komandytariuszu delfiny Być może czyniąc z niego dyrektora generalnego, uwzględniono jednak również możliwość gry z zespołem. Te rozmowy obejmowały zarówno Stephen Ross jak Bill.

READ  Uriel Antuna i rzutka, która nie spodoba się Chivasowi de Guadalajara

Douri powiedział delfiny Miał też „niedopuszczalne kontakty” z agentem Don Yee Company Sean Paytonnastępnie główny trener New Orleans Saints, po objęciu funkcji głównego trenera Miami W styczniu 2022 r. Dyskusje te miały miejsce wcześniej Sean Payton Stowarzyszenie ogłosiło jego przejście na emeryturę.

„Śledczy stwierdzili naruszenia niewłaściwego postępowania z pracownikami kontraktowymi na bezprecedensową skalę i dotkliwość” – powiedział w oświadczeniu komisarz Roger Goodell. „Nie są mi znane żadne wcześniejsze przypadki naruszenia przez drużynę zakazu niewłaściwego zbliżania się do głównego trenera i gwiazdy ze szkodą dla wielu zespołów w ciągu kilku lat. bezpośrednio zaangażowanych w naruszenia.

NFL nie znalazła na to dowodów delfiny celowo zgubiony

Jednakże NFL Powiedział, że nie znalazł dowodów, że… delfiny Celowo przegrał igrzyska w 2022 roku i zwrócił uwagę, że komentarz z Stephen Ross O oferowaniu pieniędzy za przegrane gry „nie było zamierzone ani uważane za poważną ofertę, a sprawa nie była wcześniej podejmowana Pan Ros Nie ma nikogo innego w zespole.

„Oczekuje się, że wszystkie kluby dołożą wszelkich starań, aby wygrać każdy mecz” – powiedział Goodell w oświadczeniu. „Integralność gry i zaufanie opinii publicznej do profesjonalnej piłki nożnej wymagają niczego mniej. Właściciel lub dyrektor generalny musi zrozumieć wagę swoich słów i ryzyko, że komentarz zostanie potraktowany poważnie i będzie działał, nawet jeśli nie jest zamierzony lub oczekiwany Nawet jeśli jest przedstawiany żartobliwie i nie ma być traktowany poważnie, komentarze, że projekt stanowiska jest ważniejszy niż wygrana, mogą zostać błędnie zinterpretowane i wiązać się z potencjalnym ryzykiem, które nie jest konieczne dla integralności gry. Pan Ros Nie wpłynęło na zaangażowanie trenera Kwiaty Briana wygrać i delfiny Rywalizowali, aby wygrać każdy mecz. trener Kwiaty Briana Trzeba go pochwalić za to, że nie pozostawił żadnego komentarza na temat względnego znaczenia pozycji w drafcie, wpływającej na jego zaangażowanie w wygrywanie przez cały sezon.

READ  Tak powinno wyglądać Cruz Azul 11 ​​vs Toluca