25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Neymar udał się do Santosa i zostawił zaskakujące ogłoszenie dotyczące jego przyszłości

Neymar udał się do Santosa i zostawił zaskakujące ogłoszenie dotyczące jego przyszłości

w ten czwartek, święci Remis 0-0 vs włoski Audax Na drugą randkę fazy grupowej Puchar Ameryki Południowej. Neymara Był obecny na boisku, aby zobaczyć drużynę od jej powstania i choć podpisał kontrakt z Paris Saint-Germain do 2027 roku, zostawił zapowiedź swojej przyszłości.

Neymar wrócił na stadion Santosu

Paris Saint Germain 19 lutego pokonał Lille 4:3. Jednak wynik został przyćmiony przez złe wieści: Neymara ranny.

Brazylijska gwiazda wyszła z bólu w kostce, a po badaniach lekarskich okazało się, że cierpi na kontuzję więzadła, z powodu której przeszedł operację i został wykluczony z gry do końca sezonu.

1

Neymar jest kontuzjowany

psg

Miał kontuzję mięśni i więzadeł, przeszedł operację i został wykluczony do końca sezonu.

2

Neymara

Na Placu Świętych

Z powodu kontuzji gwiazda ma trochę wolnego czasu i trochę pozwoleń. Był w Villa Belmero, aby zobaczyć Santosa.

W tym kontekście atakujący ma pozwolenia na czas wolny i podróże. Więc w ten czwartek było Brazylia. Skorzystał z okazji, by być świadkiem meczu ukochanego klubu Santos.

Południowoamerykańscy giganci zremisowali 0:0 z Audax Italiano w drugim dniu fazy grupowej Copa Sudamericana.

W swoich sieciach społecznościowych Nye wyraził swoją miłość i wdzięczność dla Santosa. „Wczoraj trudno było wyrazić moje uczucia… Dziś, kiedy się obudziłem, uśmiechnąłem się radośnie do siebie, przypominając sobie, że wróciłem do VILLI BELMIRO po 10 latach. Zimno w brzuchu, które czułem wczoraj, było podobne do tego, co czułem przy pierwszym pojawieniu się rybki… Och, jak miło! Jeszcze wczoraj chciałam tam mieszkać, z tym uczuciem…zimno w brzuchu, kibice wykrzykujący moje imię 11 koszulek, irokez…tak bardzo mają historię… dziękuję, kocham cię” – napisała na Instagramie.


Dodał też serię zdjęć z dumą przedstawiającą tarczę Santosa, a także mural na stadionie Villa Belmero, na którym widać jego twarz i podpis. Nay pozostał w historii klubu dzięki Copa Libertadores, który wygrał w 2011 roku. „Forever Villa Boy 🖤🤍” – napisała gwiazda.


Z drugiej strony oficjalne konto klubu opublikowało w swoich sieciach wideoklip syna marnotrawnego spacerującego po stadionie: „Powrót na świętą trawę, na której tworzyła się historia”.


Napastnik Paris Saint-Germain był w Brazylii i złożył życzenie, które podekscytowało fanów Peixe

Neymar zapowiedział, że wróci do Santosu

Chociaż 0:0 vs włoski AudaxFani święci Urządzili imprezę o godz Willa Belmero W obecności Neymara Jr.

Po spotkaniu crack rozmawiał z globsport. „Pewnego dnia wrócę. Wrócę. Wspaniale jest być w domu. Czuję się jak w domu i cieszę się, że wróciłem po dziesięciu latach. Niestety był remis, chciałem, żeby wygrali Przyjechałem tutaj, aby wspierać Santosa i otrzymać miłość fanów. To jest klub, który dał mi wszystko, który otworzył drzwi dla mnie i mojej rodziny, który ujawnił mnie światu. Jestem bardzo szczęśliwy i szczęśliwy, że tu jestem Tak, marzę o tym, żeby znów zagrać dla Santosa, fantazjując o kibicach – przyznał Brazylijczyk. Ney ma kontrakt z Paris Saint-Germain do 30 czerwca 2027 roku, kiedy skończy 35 lat.

READ  Al-Idrissi tańczy w obronie Ameryki! Eric Sanchez podpisuje swój aparat w Hidalgo (wideo) – Fox Sports