29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Netflix wprowadza nowe gry mobilne dla członków tylko w Polsce, Włoszech i Hiszpanii

Netflix rozszerza swoją ofertę gier mobilnych, wprowadzając na rynek trzy kolejne tytuły, które będą dostępne wyłącznie dla członków Netflix na wybranych rynkach europejskich. Dziś firma oferuje trzy nieoficjalne gry: „Shooting Hoops”, „Dieter Up” i „Kart Blast” dla członków Netflix w Hiszpanii i Włoszech, a także w Polsce. Netflix niedawno rozpoczął marketing Ich pierwsze gry mobilne dostępne tylko dla członków są na własnym procesorze Android.

Podobnie nowe adresy będą wydawane przy użyciu tego samego formularza. Dzięki nowej karcie Gry w procesorze Netflix członkowie zostaną przekierowani do listy gier w sklepie Google Play dla swojego regionu. Tutaj pobierzą i zainstalują grę, tak jak każdą inną aplikację. Ale gdy przyjdzie czas na zalogowanie się, będą potrzebować Twoich danych logowania do serwisu Netflix, aby rozpocząć grę.

Nowe gry są również całkowicie bezpłatne, bez reklam i zakupów w aplikacji. Chociaż pierwsze dwa tytuły wydane w zakładce Gry Netflix są powiązane z przebojową serią Stranger Things, te nowe gry nie są powiązane z żadnymi filmami lub programami Netflix. Zamiast tego są to proste, casualowe gry, które przyciągają szerokie grono graczy. Odzwierciedla to rosnące inwestycje Netflix, skupiające się na przekształcaniu gier mobilnych w część szerszej oferty rozrywkowej, która obecnie rozwija się nie tylko w zakresie przesyłania strumieniowego treści.

Gry te przyjeżdżają dziś do Polski, gdzie dołączą do dotychczasowych tytułów „Stranger Things”. Tymczasem członkowie Netflix we Włoszech i Hiszpanii mogą uzyskać dostęp do trzech nowych gier i dwóch istniejących gier „Stranger Things”.

Dodatki zostaną oficjalnie uruchomione dzisiaj o 8 rano. M. PT, czyli godzina 17:00 M. We Włoszech i Hiszpanii. Wtedy gry zaczną się na żywo w serwisie Netflix.

Firma od niedawna Kabel O swoich planach ekspansji na rynek gier podczas przychodów w drugim kwartale powiedział, że jest na wczesnym etapie badania, jak ten model będzie wyglądał.

READ  Wietnam otrzymuje z Polski ponad 500 000 dawek szczepionki estrogenowej

Netflix mówi: „Postrzegamy gry jako kolejny rodzaj treści dla nas, na przykład rozszerzenie do oryginalnych filmów, animacji i niepisanej telewizji”. List partnerski, Dodając, że początkowo skupisz się na darmowych grach przeznaczonych na urządzenia mobilne. „…W miarę zbliżania się dekady do oryginalnego programowania, uważamy, że nadszedł czas, aby nasi członkowie dowiedzieli się więcej o tym, jak cenione są gry” – wyjaśniła firma.

Kredyty obrazkowe: Zrzut ekranu z Teeter Up w Google Play

Pod koniec sierpnia Netflix potwierdził te twierdzenia, przenosząc dwa tytuły „Stranger Things” stworzone przez Game Studio Allen z Teksasu. Dodatkowe PD Mila Zdobądź wyłączność na Netflix. Jednak te gry były wcześniej w Sklepie Play i mogą w nie grać ci, którzy już je zainstalowali. Ale nowi gracze mogą teraz znaleźć dwie gry: „Stranger Things: 1984” i „Stranger Things 3: The Game” z aplikacji Netflix.

Ten model jest kontynuowany w nowych wydaniach.

Card Blast jest licencjonowany w Stanach Zjednoczonych. Gry zbójeckie, „Shooting Hoops” i „Dieter Up” pochodzą od kanadyjskiego dewelopera Lody pop.

Tych programistów nie ma w wykazach w Sklepie Play, ponieważ gry są publikowane na koncie Netflix Google Play.

Po Tech Crunch na jeden z nowych tematów uzyskano opinie, Netflix potwierdził szczegóły planów wydań i opublikował raport na temat rozszerzenia gry mobilnej.

„Od dzisiaj członkowie Netflix w Hiszpanii i we Włoszech będą mogli grać w pięć gier mobilnych na Androida. Dostępne. To wciąż za wcześnie, ale w ramach członkostwa Netflix cieszymy się, że możemy zaoferować te ekskluzywne gry bez promocji lub zakupy w aplikacji”.

Przód, Netflix Wytłumaczyć Wybrała Polskę jako pierwszy rynek testowy gier mobilnych, ponieważ kraj ten ma poważne grono odbiorców gier mobilnych, co wydawało się słuszne w przypadku pierwszych kilku komentarzy.

READ  (Wideo) Felicio Brown stoi samotnie w Classic of Poland z nowym celem

Dziś firma zauważa, że ​​Włochy i Hiszpania zostały wybrane jako dodatkowe rynki z podobnych powodów, a rynek europejski jest ogólnie ważnym rynkiem dla Netflix.

Netflix twierdzi, że planuje wydać gry w innych regionach w przyszłości, ale nie może powiedzieć, kiedy. Ma również na celu ostateczne wprowadzenie swoich gier na iOS.

Kolekcja gier mobilnych jest dostępna w zakładce Gry procesora Netflix Android w Polsce, we Włoszech. Oraz Hiszpania, począwszy od dzisiejszej godziny 8:00 ET / 11:00 PT / 17:00 CET.