24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Netflix publikuje gry tylko z trzema nieoficjalnymi użytkownikami w Polsce, Włoszech i Hiszpanii

Netflix rozszerza swoją ofertę gier mobilnych, wprowadzając trzy kolejne tytuły gier, które będą dostępne wyłącznie dla członków Netflix na wybranych rynkach europejskich. Dziś firma oferuje trzy nieoficjalne gry: „Shooting Hoops”, „Dieter Up” i „Kart Blast” członkom Netflix w Hiszpanii i Włoszech, a w Polsce Netflix niedawno rozpoczął marketing swoich pierwszych gier mobilnych. Tylko członkowie. W Twojej aplikacji na Androida.

Podobnie nowe adresy będą wydawane przy użyciu tego samego formularza. Dzięki nowej karcie Gry w procesorze Netflix członkowie zostaną przekierowani do listy gier w sklepie Google Play dla swojego regionu. Tutaj pobierzą i zainstalują grę, tak jak każdą inną aplikację. Ale gdy przyjdzie czas na zalogowanie się, będą potrzebować Twoich danych logowania do serwisu Netflix, aby rozpocząć grę.

Nowe gry są również całkowicie bezpłatne, bez reklam i zakupów w aplikacji. Chociaż pierwsze dwa tytuły wydane na karcie Gry Netflix są powiązane z popularną serią „Stranger Things”, te nowe gry nie są powiązane z żadnymi filmami lub programami Netflix. Zamiast tego są to proste, casualowe gry, które przyciągają szerokie grono graczy. Odzwierciedla to rosnące inwestycje Netflix, koncentrujące się na włączeniu gier mobilnych do szerszej oferty rozrywkowej, która obecnie rozwija się nie tylko w zakresie przesyłania strumieniowego treści.

Gry te przyjeżdżają dziś do Polski, gdzie dołączą do dotychczasowych tytułów „Stranger Things”. Tymczasem członkowie Netflix we Włoszech i Hiszpanii będą mieli dostęp do trzech nowych gier i dwóch istniejących gier Stranger Things.

Dodatki zostaną oficjalnie uruchomione dzisiaj o 8 rano. M. PT, czyli godzina 17:00 M. We Włoszech i Hiszpanii. To wtedy rozpoczynają się gry w serwisie Netflix.

Firma od niedawna Kabel O swoich planach ekspansji na rynek gier podczas przychodów w drugim kwartale powiedział, że jest na wczesnym etapie badania, jak ten model będzie wyglądał.

READ  Zapraszamy do udziału w Dwustronnej Wystawie Meksyk-Polska Życie jest snem

„Widzimy gry, takie jak nasze rozszerzenie do oryginalnych filmów, animacji i niepisanych programów telewizyjnych, jako inny rodzaj treści dla nas” — mówi Netflix. List partnerski, Dodając, że początkowo skupisz się na darmowych grach przeznaczonych na urządzenia mobilne. Firma wyjaśniła: „… W miarę zbliżania się dekady do oryginalnego programowania uważamy, że jest to dobry czas, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasi członkowie cenią gry”.

Kredyty obrazkowe: Zrzut ekranu Teeter Up w Google Play

Pod koniec sierpnia Netflix potwierdził te doniesienia, gdy Game Studio w Teksasie zmieniło tytuł dwóch „Stranger Things” stworzonych przez Allena. Dodatkowe PD Przełącz się wyłącznie na Netflix. Jednak te gry były wcześniej w Sklepie Play i mogą w nie grać ci, którzy już je zainstalowali. Ale nowi gracze mogą teraz znaleźć dwie gry: „Stranger Things: 1984” i „Stranger Things 3: The Game” z aplikacji Netflix.

Ten model jest kontynuowany w nowych wydaniach.

Card Blast jest licencjonowany w Stanach Zjednoczonych. Gry zbójeckie„Shooting Rings” i „Dieter Up” pochodzą od kanadyjskiego dewelopera Lody pop.

Tych programistów nie ma w wykazach w Sklepie Play, ponieważ gry są publikowane na koncie Netflix Google Play.

Po załamaniu technologicznym na jednym z nowych tematów Netflix potwierdził szczegóły planów wydawniczych i opublikował raport na temat rozszerzenia gry mobilnej.

Od dziś członkowie serwisu Netflix w Hiszpanii i Włoszech mogą grać w maksymalnie pięć gier mobilnych na Androida. Te pięć gier to Stranger Things: 1984, Stranger Things 3: Game, „Card Blast” oraz „Teeter Up” i „Shooting Rings”, wszystkie już dostępne w Polsce. To wciąż wczesne dni, ale z przyjemnością oferujemy te ekskluzywne gry w ramach członkostwa Netflix, bez reklam i zakupów w aplikacji. „

Wcześniej Netflix wyjaśnił, że wybrał Polskę jako swój pierwszy rynek testowy gier mobilnych, ponieważ kraj ten ma poważne grono odbiorców gier mobilnych, co wydawało się słuszne dla tych wstępnych komentarzy.

READ  Łucznicy-kadeci biją dwa rekordy świata w Polsce Więcej wiadomości sportowych

Dziś firma zauważa, że ​​Włochy i Hiszpania zostały wybrane jako dodatkowe rynki z podobnych powodów, a rynek europejski jest ogólnie ważnym rynkiem dla Netflix.

Netflix twierdzi, że planuje wydać grę w innych regionach w przyszłości, ale nie może powiedzieć, kiedy. Ma również na celu ostateczne wprowadzenie swoich gier na iOS.

Kolekcja gier mobilnych jest dostępna w zakładce Gry procesora Netflix Android w Polsce, we Włoszech. I Hiszpania, zaczynając dziś o 11 rano w PT.