28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Netflix będzie tańszy, żeby nie stracić subskrybentów Nowości

Nie tylko nasiliła się wojna o streaming, ale Netflix przeżywa negatywną passę z milionami strat. Jak odzyskać ziemię? Wydaje się, że reklamy mają niższe koszty subskrypcji.

Netflix przeniósł transmisję strumieniową na wyższy poziom, zapewniając subskrybentom możliwość oglądania filmów, seriali, filmów dokumentalnych, a nawet gier wideo w zaciszu własnego domu. Zasłużyła sobie nawet na przydomek „Broadcast Giant”, jednak nic nie trwa wiecznie. Na początku kwietnia ogłoszono, że firma W najbliższych miesiącach stracisz nawet 2,5 miliona subskrybentówco pozostawiłoby ogromne straty ekonomiczne Chociaż istnieją popularne tytuły, takie jak intuicjaI Oferta pracy czy wieczność jestem moim brzydkim domem.

Oczywiście jest to kwestia, którą zajęli się już najwyżsi menedżerowie firmy, w tym współprezes Netflixa, Reed Hastings, który ujawnił na konferencji, że kolejnym krokiem dla tej platformy streamingowej będzie obniżenie kosztów i zrobienie miejsca na reklamy.

Netflix planuje obniżyć koszty, aby zrobić miejsce na reklamy.

Jednym ze sposobów zwiększenia różnicy w cenie jest reklamowanie tanich planów i uzyskiwanie niższych stawek za pomocą reklam.

„Ci, którzy śledzili Netflix, wiedzą, że sprzeciwiam się złożoności reklam i jestem wielkim fanem prostoty subskrypcji. Ale tak samo jak ja, jestem wielkim fanem wyboru konsumenckiego. Umożliwienie konsumentom, którzy chcą niższych cen i tolerujących reklamę, otrzymanie tego, czego chcą, jest bardzo logicznepowiedział Reed Hastings.

Czy chciałbyś oglądać reklamy, ale płacić mniej za miesięczną płatność Netflix?

Kiedy i jak te zmiany zostaną wdrożone? Te pytania wciąż unoszą się w powietrzu, ponieważ Hastings nie ujawnił konkretnych dat ani regionów, w których Netflix rozpocznie wdrażanie nowej strategii, aby wytrzymać atak konkurencji.. Powiedział jednak, że rozważają zrobienie tego w ciągu „przyszłego roku lub dwóch”.

Pomyśl o nas jako całkowicie otwartych na oferowanie niższych cen z reklamą jako opcją konsumencką.

Nadal są pewne problemy Hastings i jego firma trzymają ceny pakietów za pasem i naprawdę wiedzą, jak tania będzie subskrypcja Netflix.Zwłaszcza teraz, gdy konsument ma swobodę porównywania każdej z platform streamingowych, takich jak HBO Max, Disney Plus, Amazon Prime Video, Star Plus czy Paramount+, żeby wymienić tylko kilka.

Czy byłbyś gotów zapłacić mniej za miesięczną subskrypcję, aby obsługiwać niektóre reklamy? A może wolisz nadal płacić tę samą kwotę i zachować takie samo doświadczenie jako widz?

READ  Cena dolara dzisiaj, niedziela, to kurs wymiany