11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Netas Divinas organizuje baby shower dla Natalii Téllez i daje jej te wskazówki dotyczące macierzyństwa

gospodarz i aktorka, Natalia Telles Niedługo urodzi swoją piękną córeczkę Emilię, produkt jej związku z Antonio Zabalą, ponieważ jej narodziny mogą nastąpić w pierwszym kwartale 2022 roku i zgodnie z oczekiwaniami jej przyjaciele i członkowie Netas Divinas nie wahali się jej dać. pewne rady dla nowej matki.

Consuelo Duvali Daniela Magon s Paula Rogas Mając już wystarczające doświadczenie jako matki, zorganizowały przyjęcie dla swojej przyjaciółki Natalii, która była trochę zdenerwowana, ponieważ wciąż nie wiedziała, jak zostać mamą, dlatego bardzo zwracała uwagę na rady Netasa.

Jeden z nich wspomniany Consuelo DuvalZawsze noś kawałek materiału lub materiału na ramieniu, gdy dziecko ślini się lub, w najgorszym przypadku, wymiotuje mlekiem.

Jak mi powiedzą, że tego najbardziej potrzebuję, na przykład z Michelem, to był środek do usuwania śluzu, przysięgam na Boga, bo nie umieją wydmuchać komarów, a bardzo ważne, żeby go wyciągnąć i bardzo wyczyścić jego Układ oddechowy.”

Z drugiej strony Paula Rojas, która również dała jej parę spodenek i skarpetek dla swojego dziecka, powiedziała jej, że wygodnie jest mieć składany wózek, a praktyczność jest bardzo ważna.

W mojej rodzinie wszyscy są jak wikingowie, od sześciu miesięcy muszą nosić duże rozmiary” – zauważył, że ubranka dziecka były trochę za duże.

Zaskocz ją wspaniałym prezentem

Wśród osób, które zawsze podziwiały Natalię Telles i które wyraziły swoją przynależność do rodziny, jest niewątpliwie Alejandra Pugh, która zaskoczyła ją ogromnym misiem, a także swoim wielkim uściskiem i podziękowaniem.

Meksykańska gwiazda, która po raz pierwszy spotkała Natalię na Telehit, poczuła się tak dumna, że ​​wzięła ją za bardzo ważną osobę w swoim życiu i wyraziła swoje silne uczucia związane z przybyciem Emilii.

Kiedy dowiedziałam się o Natalii, po raz pierwszy czuję te uczucia, nie wiem czy to od mojej babci, ale po raz pierwszy wyobrażam sobie dziecko w okresie prenatalnym pływające w łonie matki, kopiące i obracając się, a zwłaszcza mam zbliżenie na moją córkę, tak jak sobie ją bardziej wyobrażałem.

dhfm

READ  Maria Jose mówiła o Luisie de Lano po narzekaniach Sachy Socol: „To było dla mnie niesamowite”

Czytaj:

Consuelo Duval „balconea” Eugenio Derbez i zapewnia, że ​​tak się zachowuje, gdy się złości

Czy samotność to samotność? Wyjaśnione przez Boską Sieć

Daniela Magone opowiada, który z jej krewnych musi odrodzić się z popiołów