1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Negro Medina podoba się matce: Zagraj w Ameryce Mediotempo

Juan Carlos Medinawdzięczny piłce nożnej a przede wszystkim instytucji, która dała mu taką możliwość Sekcja pierwsza, atlasPrawda jest taka, że ​​zawsze tak jest żółte poty I udało mi się spełnić marzenie o codziennym jeżdżeniu na treningi w kuaba Aby dokładnie bronić kolorów Ameryka.

s czarnyJak to dziś nazywają na równinach rzucić piłkę nożnąw wywiadzie o Rozdział, który to zaznaczyłale może również prowadzić do spadku Złowieszcze ptaki na dachu domuktóry nigdy nie wierzył, że jego syn będzie taki Część milionera.

Nawet gdy były pomocnik osiągnął swój cel Bądź częścią amerykańskiego systemubył w stanie osiedlić się stare długi Dostał to od „Murillo”, mówi.

„Pamiętam raz Zapukałem w okno mojej matkićwiczyłem Rzuty wolne w moim domuWyrzuciłem go z domu po drugiej stronie ulicy od sąsiada, bo garaż mojej mamy był jak mały kwadrat jako cel, wybiłem okno i Mama wyszła z paskiem I chciał mnie uderzyć.

„I powiedziałem mu: Nie bij mnie, on… W dniu, w którym gram w Ameryce, zapłacę ciI powiedziała mi:Jak zagrasz w Ameryce?Ty draniu, z tym ciałem, śnisz o nieosiągalnych rzeczach.

I przybyli do gniazda …

„Po debiucie w Atlasie wiedziałem, że wszystko może się zdarzyć, radziłem sobie naprawdę dobrze, zarówno zbiorowo, jak i indywidualnie, i byłem zaskoczony, że pewnego dnia jadłem, Telefon dzwoninadal nie mamy mojej najstarszej córki, to ja z żoną i mówią: Dobry wieczór, Był prezydentem Amerykii nie mogłem w to uwierzyć, nigdy nie zapomniałem powiedzieć mamie, że pewnego dnia zagram w Ameryce, a oni z tobą rozmawiają i mówią ci Jeśli chcesz należeć do Fundacji, nie wahałem się”.