20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ne Cristiano: Frank Lampard wybrał najlepszego piłkarza w historii

Frank Lampard Nie tylko zmienił swoje wypowiedzi o pojedynku head-to-head między Lionelem Messim i Cristiano Ronaldo (teraz daje przewagę portugalskiemu potworowi), ale także zmienił swoje stanowisko w debacie o tym, kto jest najlepszym piłkarzem wszechczasów .

Pomimo wielu wywiadów – a nawet postów w swoich sieciach społecznościowych – umieszcza obecne 30 z PSG jako GOAT, tym razem w dynamice szybkich pytań z Garym Nevillem. zachodzić na siebieNajlepszy strzelec wszechczasów Chelsea pozostał z Diego Armando Maradoną.


Lampard: „Maradona jest najlepsza w historii”

„Wciąż jestem człowiekiem Maradony. W tamtych latach, między 1986 a 1990 rokiem, nawet przy temacie La Mano De Dios, byłem nim zafascynowany. Było w nim coś magicznego.


Z pewnością nadal odczuwa wiele podziwu i szacunku dla obecnej dziesiątej reprezentacji Argentyny. Jednak z jakiegoś dziwnego powodu postanowił zmienić przemówienie. Od listopada 2021 r. reprezentuje Cristiano bardziej niż Messiego, a ponadto wierzy, że Maradona jest najwspanialszym w historii gry. Zobaczymy, czy utrzyma tę passę, czy wkrótce zmieni/kwalifikuje swoją ocenę.


Bezkonkurencyjne dane. Diego Armando Maradona był mistrzem świata w Meksyku 1986 z jednym z najbardziej imponujących indywidualnych występów od czasu gry w piłkę nożną. Strzelił 5 bramek i 5 asyst w 7 meczach. Strzelił bramki i asystował w fazie grupowej. Stał się ćwierćfinałem. Strzelił gola w półfinale. Uczestniczył w finale. Totalny geniusz.


Czy wiedziałeś…? Diego Armando Maradona przeżył najlepszy etap swojej klubowej kariery w koszulce Napoli. Po burzliwym okresie w Barcelonie trafił do Włoch i poprowadził południowy klub na szczyt Calcio. Dwukrotny mistrz Serie A, mistrz Coppa Italia, mistrz Supercoppa i mistrz Pucharu UEFA. Nieusuwalny znak.

READ  Arturo Brizio oddaje rzut karny, który został odwołany dla Ameryki w meczu z Riados