2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

NC Minister Zdrowia został wybrany do Narodowej Akademii Medycznej

(NCDHHS)

Pisanie wiadomości HOLA | [email protected]

Sekretarz Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Karoliny Północnej (NCDHHS) Mandy Cohen, MD, z Narodowej Akademii Medycznej (NAM) została wybrana za swoją pracę nad tworzeniem strategicznych wyrównań dla ważnej poprawy zdrowia.

„Sekretarz Cohen pomógł w znacznym ulepszeniu naszego systemu Medicaid, naszego zdrowia publicznego oraz usług w zakresie zdrowia ludzkiego i behawioralnego, jednocześnie ściśle współpracując ze mną, aby prowadzić naszą misję podczas tej pandemii” – powiedział gubernator Roy Cooper.

W swoim wyborze NAM powołała sekretarza Cohena za „stworzenie strategicznego dostosowania między Medicaid a zdrowiem publicznym oraz usługami zdrowia ludzkiego i behawioralnego, mającymi na celu osiągnięcie znacznej poprawy stanu zdrowia podczas jej kadencji”.

Ruch Państw Niezaangażowanych wybiera rocznie nie więcej niż 90 członków zwyczajnych i 10 członków międzynarodowych. Wybór do Akademii jest uważany za jedno z najwyższych wyróżnień w dziedzinie zdrowia i medycyny, honorujące osoby, które wykazały wybitne osiągnięcia zawodowe i zaangażowanie w służbę.


READ  W Hiszpanii trwa ocena nowego leczenia raka piersi u psów