18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nazywają Barcelonę „gównem”!  Wyciekła rozmowa Mbappe, Dembele i Lucasa Hernandeza (wideo) – Fox Sports

Nazywają Barcelonę „gównem”! Wyciekła rozmowa Mbappe, Dembele i Lucasa Hernandeza (wideo) – Fox Sports

W międzyczasie rozmawiamy i śmiejemy się Kyliana Mbappe, Ousmane Dembele i Lucasa Hernandeza Włączyli sieci społecznościowe, aby bezpośrednio obrażać Barcelona. Trzy liczby dla Paryż Saint-Germain Nawiązali dobrą przyjaźń od czasu przybycia dwóch ostatnich paryskich drużyn W Wyciekło nagranie wideo i audio przedstawiające moment, w którym wspominają o Barcelonie Podobnie jak ta „przeklęta” załoga.’.

Odejście Mosquito z grupy Cooleya pozostawiło w drużynie sporo nerwów, a teraz, po wygłaszanych pod ich adresem komentarzach, morale w potencjalnym starciu w Lidze Mistrzów może być negatywne.

Zobacz więcej: Dublet Kyliana Mbappe! Paris Saint-Germain wygrywa swój pierwszy mecz w lidze francuskiej (wideo)

„cholerny zespół”

Podczas sesji treningowej uchwycono kontrowersyjny moment Paryż Saint-Germain W którym można rozmawiać Kyliana Mbappe, Ousmane Dembele i Lucasa HernandezaKtoś w końcu nazwie go „gównem”. Do Barcelona.

Mbappe przesłuchał Dembele i zapytał go: „Pochodzisz z Barcelony, dlaczego nie śpiewasz?Na co Łukasz natychmiast odpowiedział stanowczo: „Jak brudny zespół może nauczyć cię śpiewać?”, Nawiązując do Barcelony, byłego zawodnika Atletico Madryt.

Być może zainteresuje Cię: Zwycięstwo w La Cerámica! Barcelona grała w białych barwach i po czterech minutach wróciła do Villarreal

Kontrowersyjne sformułowanie z trzema persona non grata dla Barcelony

Kyliana Mbappe

Jak powszechnie wiadomo Kylian Mbappe od zawsze był fanem Realu Madryt I może pewnego dnia zostanie graczem merengue.

Ousmane Dembele

Ousmane Dembele był wygwizdany i ostro krytykowany przez fanów przez wiele okresów swojego pobytu w Barcelonie, kiedy Wygląda na to, że był już lubiany, dlatego zdecydował się przejść do Paris Saint-Germain.

READ  Prezio został wyeliminowany ze swojego miejsca w Tigres 2-1 nad Lyonem

Lucasa Hernandeza

Lucasa Hernandeza Wyszedł z kamieniołomu Atletico Madryt i wydawało się, że nie chce niczego od Blaugrany Po nawiązaniu w ten sposób do obecnych mistrzów La Liga.

NIE PRZEGAP: Heriberto Jurado jest poszukiwany przez Barcelonę, jak ujawniono w Hiszpanii; Ile zapłacą Necaxie?