24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Naukowcy znajdują szczątki „małego wampira” na cmentarzu w Polsce

Naukowcy znajdują szczątki „małego wampira” na cmentarzu w Polsce

Szczątki małego wampira znalezione w Polsce
Chłopiec miał na sobie kłódkę antywampiryczną. Zdjęcie: Getty Images/Ilustracyjne.

Następnie w 2022 roku polscy badacze Znaleziono szkielet kobiety Pochowany z artefaktami związanymi z pokrewnymi praktykami Aby zapobiec powstaniu z grobu i powrócili do świata żywych, jak teraz zastali Szczątki „dziecka wampira”..

Biorą udział w szczątkach „dziecka wampira”.

W wykopaliskach w pobliżu miasta Dąbrowa Chełmińska, archeolodzy z UMKKolejnym odkryciem był chłopiec w wieku od 5 do 7 lat leżący twarzą do dołu w swoim grobie, wyrażając strach, że umarli mogą wrócić i ugryźć żywych.

Według uczelni w Polsce, Połóż osobę twarzą do dołuLub może wgryźć zmarłego w ziemię, czyniąc go mniejszym zagrożeniem dla ludzi.

Chociaż szczątki dziecka Pozostała tylko część szkieletuW dolnej części nogi archeolodzy znaleźli trójkątny but, podobny do tych znalezionych w przypadku innych szczątków „wampirów”.

Analiza przeprowadzona przez naukowców pod kierownictwem Dariusza Polinsky’ego wskazuje, że oczyścili oni grób i zabrali szczątki zwłok dziecka. Ale nadal nie wiem dlaczegoAle istnieje możliwość bycia oczernianym.

Znajdują także ciało „kobiety wampira”.

Było to w pobliskiej wsi Piń Dąbrowa ChełmińskaNawet w 2022 r Naukowcy z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Odkryli podwójnie zachowany szkielet młodej kobiety, która nie wstała z grobu.

Ci, którzy ją pochowali, zostali umieszczeni Trójkątny zamek na nodze I wbili mu szyję w ziemię kosami, artefaktami związanymi z praktykami antywampirycznymi. Instrument nie zranił jej, ponieważ głowa nie została odcięta, a kręgosłup znajdował się w prawidłowej pozycji.

READ  Kryzys na granicy polsko-białoruskiej: UE przedłuża sankcje wobec Łukaszenki, a USA szykują nowe środki przeciwko dyktatorowi