30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nauka wskazuje na najzdrowszą żywność na świecie

Nauka ciężko pracuje, aby zbadać i zrozumieć ludzkie ciało oraz to, jakie pokarmy mogą poprawić jego wydajność. Koszty zdrowotne niezbilansowanej diety lub braku podstawowych i niezbędnych składników odżywczych mogą być ogromne.. Zdrowe odżywianie może być najlepszą ochroną przed niektórymi chorobami i przewlekłymi problemami, którym można całkowicie zapobiec. Wystarczy trochę wysiłku.

Mając ten pomysł między brwiami, grupa naukowców z William Patterson University w New Jersey przeprowadziła w 2014 roku szeroko zakrojone i ambitne badanie dochodzenie. Nie jest tajemnicą, że the warzywa Powinien być podstawą dziennego spożycia każdej zdrowej osoby. Trudno jednak zawsze przestrzegać tej zasady. Objadanie się lub pośpiech kończy się rzucaniem wielu w ramiona niezdrowego jedzenia.

Ideą badania amerykańskich ekspertów było sporządzenie dokładnej i szczegółowej listy Najbardziej kompletne pod względem odżywczym warzywo. W tym celu określono przede wszystkim substancje, które każdy człowiek powinien codziennie spożywać iw jakich proporcjach. W sumie było 17 niezbędnych składników odżywczych. Następnie przeanalizowano do 47 rodzajów warzyw w celu przeprowadzenia badania Klasyfikacja ostateczny.

doskonały umysł w zdrowym ciele

Wynik zaskoczy wielu, ponieważ złoto zdobyło jedzenie, które, przynajmniej w Hiszpanii, nie jest praktykowane zbyt często. To jest rukiew wodna, pokarm, który może dostarczyć wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiedniej ilości Stworzony przez badaczy. Lista korzyści nie ma końca. Wspomaga produkcję melatoniny, tworzenie kolagenu, dostarcza kwas foliowy, witaminę A, B12, D, K…

Rukiew wodna to sad, w którym zbiegają się wszystkie potrzeby tej złożonej maszyny, jaką jest ciało. Oczywiście każde warzywo zostanie dobrze przyjęte przez żołądek, ale nic takiego Na brzegach rzek rodzi się mała zielona kiełka I uderza, według niektórych, prawie we wszystko. Wystarczy włączyć niewielką garść do codziennej diety, aby zauważyć znaczące zmiany.

READ  XXIX ICL i ludzki genom: genetyka, biotechnologia i medycyna zaawansowana

Rośnie w dużych ilościach w niektórych częściach Azji i Europy oraz W Internecie można znaleźć wiele kreatywnych i smacznych pomysłów na to, jak włączyć go do codziennej diety. Niektóre przepisy są bardzo łatwe do przygotowania. Jest coraz mniej wymówek, aby odwrócić się od zdrowych nawyków. Wszystko, czego potrzeba, to chęć robienia rzeczy lepiej. Twoje ciało, a nawet umysł będą ci wdzięczne. Bycie zdrowym nie jest trudne ani naciągane. Przynajmniej nie teraz. Ponieważ informacje dostępne w dobie połączonych ze sobą ludzi są ogromne i szczegółowe. Wszyscy do supermarketu po rukiew wodną.