28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nauczyciel aresztowany za uprawianie seksu ze studentem w Miami

Meksyk /

Z dziedzicem Calvim, Nauczyciel został aresztowany w piątek za uprawianie seksu z uczniem A kto jest w ciąży, w hrabstwie Miami-Dade w południowej Florydzie jest już trzech nauczycieli, którzy zostali aresztowani w tym miesiącu i zostali oskarżeni o napaść seksualną w trzech odosobnionych incydentach.

41-letni Calvey został aresztowany w piątek po siedmiomiesięcznym śledztwie; Britney Victoria Lopez-Murray, 31 lat, w ostatni poniedziałek i Danielle Fernandez, 36, 1 października.

Władze podały, że Calvey, nauczyciel w Centrum im. Johna A. Smitha w Doral, jest oskarżony o napaść seksualną na nieletnią w wieku poniżej 14 lat. Nie wiedzą, czy to ojciec przyszłego dziecka.

Według Departamentu Policji w Doral, Ofiara korzystała z mediów społecznościowych, aby komunikować się z Calvi Byli razem na przyjęciu, na którym twierdzili, że są siostrzeńcem i ciotką.

Śledczy zidentyfikowali studenta w klipie wideo, w którym oboje pojawili się nago I że młody człowiek fotografował swoich towarzyszy.

Tymczasem Lopez Murray, nauczyciel teatru w Hialeah High School, Ma do czynienia z 25 przypadkami napaści na tle seksualnym na inną nieletnią w wieku poniżej 14 lat.

Ze swojej strony Fernandez, nauczyciel muzyki w Renaissance Middle School Charter, Oskarżony o napaść seksualną na 14-letniego studenta.

JLMR

READ  Tragedia w Arequipie: Osiem zabitych i ponad 20 rannych w trójstronnej kolizji autobusu z dwoma samochodami