30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Naturalnej wielkości Figura Chizuru Mizuhara gotowa – Kudasai

W komunikacie prasowym ujawniono prawdziwe selfie oparte na postaci. Shizuru Mizuhara franczyzowa Kanugo, Okarishimasu (zatrudnić dziewczynę), która będzie inspiracją do losowania organizowanego przez redakcję czasopisma Tygodniowy magazyn Shonen.

Figurka to prawdziwa skala 3D oparta na Chizuru, który zdobył pierwsze miejsce w plebiscycie popularności postaci przeprowadzonym z okazji publikacji 200. rozdziału oryginalnej mangi. Wzrost to 162,5 cm, w tym piękne długie włosy, biała skóra, długie nogi, wykwintna estetyka, wierna reprodukcja uroku Chizuru. Należy zauważyć, że ubrania, które nosi, są całkowicie prawdziwe.

Z drugiej strony we wspomnianej kampanii magazynowej Tygodniowy magazyn Shonenszczęśliwy czytelnik Kanugo, Okarishimasu Otrzymasz „spotkanie z tą makietą” rysując. Poprzez współpracę z parkiem rozrywki Asakusa Hanayashiki, jedno z miejsc wskazanych w oryginalnej mandze, zwycięzca będzie mógł również robić zdjęcia w wyznaczonych miejscach. Dodatkowo ilustracje są sygnowane przez autora Reggie Miyajima W ramach tej kampanii powstają również akrylowe budki upominkowe.

Należy zaznaczyć, że w najnowszym numerze magazynu Tygodniowy magazyn Shonen Zawierał również serię zdjęć wiercenie Z Hiyori SakuradaKto gra Shizuru Mizuhara W nadchodzącej serii akcji na żywo w serii. Trzeba pamiętać, że gra wideo na smartfony Rent-a-Girlfriend: Heroine All Stars Dostępne w katalogu QooApp w ten link.

READ  Pożegnanie „VLA”: po utracie wyłączności na rzecz Televisy gospodarz dołącza do „Hoy” i zalewa się łzami