29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nathaniel Kanu popisuje się swoimi mocnymi pierścieniami bezpieczeństwa; W ten sposób zatrzymuję ruch, aby zobaczyć

Po raz kolejny słynna piosenkarka kłamstw, Nathaniel Kano Stał się tematem rozmów w mediach społecznościowych po tym, jak udostępnił na swoim koncie na Instagramie film, w którym chwalił się wieloma luksusami, które nosi w swoim codziennym życiu, co dało wiele do omówienia w programie.

W młodym wieku 21-latek okazał się największym orędownikiem wytryski leżąc, więc praktycznie wszystko, co robi i mówi, kradnie światło reflektorów wśród zwolenników regionalnego meksykańskiego gatunku.

Dzięki utworom takim jak „Porte exuberante”, „Amor tumbado” i „Pacas Verdes” Natanael Cano jest uważany za jednego z najwybitniejszych współczesnych muzyków, ponieważ jego utwory należą do najczęściej słuchanych w różnych cyfrowych aplikacjach muzycznych.

Natanael Cano i jego argument na CDMX

Kilka dni temu nowy idol meksykańskiego gatunku regionalnego został umieszczony w oku huraganu po tym, jak udostępnił historię na swoim koncie na Instagramie, gdzie Pochwal się swoją potężną bronią palną Podczas transportu go po ulicach luksusową ciężarówką Meksyk.

W nagraniu młody tłumacz pokazał swój pistolet i symulował kilka strzałów ustami, które podzieliły opinie między internautami a zwolennikami regionalnych Meksykanów.

Pierścienie bezpieczeństwa Natanael Cano

obecnie, Nathaniel Kano Ponownie ukradł światło reflektorów po wgraniu posta na swoje konto na Instagramie, w którym chwalił się solidnym systemem bezpieczeństwa, który posiada, ponieważ składa się z kilku pickupów, które podążają za nim wszędzie.

Przed ponad dwoma milionami obserwujących piosenkarz Lying Lie przesłał wideo, w którym trafił na tytuł; Kiedy wysiada, postanawia zarejestrować ciężarówki, które go chronią.

„Przenosimy prawdziwe odcinki” – usłyszał piosenkarz w nagraniu, które stało się wirusowe.

Zgodnie z przewidywaniami nagranie wywołało mieszane opinie wśród użytkowników portali społecznościowych, jedni twierdzili, że młody człowiek żyje w nadmiarze, a inni chwalili go, że może sobie na te luksusy sobie pozwolić, bo osiągnął je swoim sukcesem.

READ  Dona Coquita Abarca, żona Vicente Fernandeza, została wypisana ze szpitala

Czytaj

El Fantasma, czy pośrednio wysyłasz Natanaela Cano i Grupo Firme? Tak myśli o swojej muzyce

„Co masz na myśli mówiąc, że nie ma tequili?”: Pepe Aguilar robi BERRINCHE na przyjęciu Ángeli Aguilar | Wideo