2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Natalia Telles: Kiedy daleka kuzynka próbowała ją zakochać w matce na tym samym pogrzebie co jej matka | Meksyk | MX | celebrytka | nnda nnlt | Sława

co się stało z ? Czekając na niedługo narodziny córki, 35-letnia prezenterka telewizyjna, wierna swojej lekceważącej postawie, opowiedziała, jak krewna flirtowała z nią na pogrzebie jej matki, gdy miała zaledwie 15 lat w Meksyku. Celebrytka opowiedziała o swoich nieprzyjemnych przeżyciach w „Netas Divinas”, które prowadzi z Consuelo Duval, Danielą Magón i Paulą Rojas.

więcej informacji: Gwiazdy, które urodzą się w 2022 roku, a także bliźniaki Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez

ten Czeka na Sweeta, jak ogłoszono 20 września przez jego portale społecznościowe. Z tego powodu w powyższym programie jest zwykle dołączony do programu ciążaTwoje obawy, pytania, ciekawostki i pytania dotyczące Twojego kolejnego przyjazdu Dziecko.

jeden z W żartach to fakt, że nadchodzi moment, w którym zaczynam udostępniać pocztówki od Tweety. „Pozwoliłem sobie na przytulanie, ale kiedy Consuelo wysyła mi swoje naklejki z mamą z dzieckiem i zamiast ją pieprzyć, obdarza mnie czułością, mówię: „Jestem na krawędzi i zamierzam tweetować dzień dobry , miłego poranka, boję się tego”, Powiedział.

więcej informacji: Co pomyślała Veronica Castro, gdy poznała Selenę Quintanillę

Tak długo, jak plik , prezenter telewizyjny wciąż jest przed kamery, nie tracąc swojego Humorystyczny. ale Data O tym, co się z nim stało w trakcie pogrzebu jego matki, zostawił wiele komentarzy na ten temat Stanowisko kuzyna.

Natalia Telles ze swoim chłopakiem fotografem Antonio Zabalą. (fot. Natalia Telles/Instagram)

Jak Natalia Telles została po raz pierwszy wykonana przez twojego syna na pogrzebie swojej matki.

Natalia Telles liczone w „Boska Sieć’, że prosi o to daleki kuzyn komórka I powiedziałem mu, że kocha ją w środku Pogrzeb jego matkiKiedy była osłabiona utratą jednej z najważniejszych osób w jej życiu.

Powiedział mi: „Jesteś taka piękna, czy mogę wziąć twój telefon? To najgorszy moment”, związany z Prezenter O niewygodnej chwili, w której musiał żyć, kiedy był 15 lat.

Dodał, że jego Babcia dałem mu to stosunkowoKtóry nigdy nie przestawał przy nim stać. pomimo gorzkie doświadczenie, Ten Prezenter Teraz żartował, że w końcu ją zaakceptował. „Dałam mu numer telefonu, faktycznie byłam z nim kilka lat a ponieważ jesteśmy kuzynami mamy dużo dzieci z warkoczykami”skomentował.

więcej informacji: Dlaczego Canelo Álvarez nie chce nic wiedzieć o Televisie

Jak wyglądał powrót Natalii Telles do telenoweli po 10 latach?

Natalia Telles Wrócił do serialu po ponad 10 latach nieobecności w gatunku z „czy pamiętasz mnieJak Lola. Z aktorką i gospodarzem rozmawiali TVyNovela Aby opowiedzieć publiczności, jak brał udział w tym melodramacie, który wyprodukował Carmen Armendez i przeprowadzić przegląd funkcjonalny.

„Ostatni raz, kiedy byłem w telenoweli, było ponad 10 lat temu, wtedy życie zaprowadziło mnie w kierunku przywództwa, które kocham; później pojawiły się możliwości pracy w filmach i mam wrażenie, że ludzie zaczynają mnie trochę oceniać”, Oblicz Aktorka.

Telles przyznał, że jest zadowolony ze swojego powrotu w Opera mydlana I nie spodziewałem się, że wejdę do jakiejkolwiek produkcji całkowicie prywatnej pandemiaTo trudny etap dla wszystkich.

„Więc mój powrót do telenoweli bardzo mnie cieszy, bo wydarzyło się to również w trudnym czasie, którego się nie spodziewałem i zafascynowała mnie myśl, że to z rąk Carmen Armenarez i Francisco Franco”.dodany.

Co wydarzyło się między Natalią Telles i Christoperem Aukermannem?

Natalia Telles Wyróżnia go szczerość w opowiadaniu o swoim życiu prywatnym. Z tej okazji wezwano gospodarza programu Boska Sieć Twój romantyczny związek z Christophera Ackermana I opowiedział o złożoności radzenia sobie z rozstaniem miłosnym po tym, jak dowiedział się, że artysta był mu niewierny.

„Zdarzyło mi się, kiedy zerwałem z Christopherem (Uckerman). Byłeś brudny, to był okropny róg. Poszedłem na forum Hoy i powiedziałem Marcie (Figueroa), ponieważ byliśmy przyjaciółmi, i Yordi (Rosado), Pamiętam, że Yordi zadzwonił do mnie i powiedział: „Christopher wychodzi, nie chcesz tak powiedzieć? I jestem głupcem: „Nie, nie”powiedziała Natalia Telles.

ten konduktor Wskazała, że ​​żałuje, że sama nie ujawniła swojego rozstania z aktorką, ponieważ później w prasie zaczęło krążyć kilka plotek.

„Zraniłem się, myślałem, że jeśli minie czas, nie wyjdę. Nie wiem, co pomyślałem. Jeśli tak mówisz, trochę kontrolujesz pierwszy cios”, mówi informacja, co zrobiłeś z odpowiedzią , kiedy zadzwonią do ciebie i wyjdą, twoja wersja rzeczy będzie tam. Najmniejszy kawałek i oczywiście najgorsza nuta skończyła się przytłoczona ” Pewny.

Zdjęcia Natalii Telles na Instagramie

READ  BTS: Suga i Jimin zakochali się w tej samej fance i tak się stało