28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

NASA zdołała przenieść ludzi na Międzynarodową Stację Kosmiczną, nowy zakład komunikacji kosmicznej

Kiedy wybierasz się w podróż lub gdy członek Twojej rodziny mieszka w innym miejscu, wystarczy, że podniesiesz klakson lub wpiszesz numer w telefonie komórkowym, aby się z nimi skontaktować, ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, kogo to obchodzi? izolacja i astronauci Kiedy jesteś na misji? Prawda jest taka, że ​​to trzymają Telekomunikacja, ale robią to ze swoją agencją kosmiczną. Dlatego przezHoloportacja„, Ten Pojemnik Jest zaangażowana w trzymanie astronautów i ich rodzin tak blisko, jak to możliwe, ponieważ starają się radzić sobie ze stresem emocjonalnym, który oznacza opuszczenie Ziemi i opuszczenie orbity.

Joseph Schmid, chirurg i pierwsza osoba, która została teleportowana, a raczej na Ziemię, powiedział: „Nasze fizyczne ciało nie istnieje, ale nasza istota ludzka jest tam całkowicie”. Międzynarodowa Stacja Kosmiczna (JEST).

Ta metodologia, która jest kamieniem milowym w technologii kosmicznej, nazywa się:Holoportacja 101Został stworzony przez Microsoft. Jego nazwa wywodzi się od terminów „hologram” i „teleportacja”, które chociaż dają wyobrażenie o mechanizmie tego urządzenia, w rzeczywistości nie ma hologramu i nikt nie jest transmitowany, ściśle mówiąc . Więc o co chodzi? Dla prostszych celów NASA opisała go jako bardzo, bardzo realistyczny czat wideo. Aby uzyskać ten stopień realizmu, Rzeczywistość mieszana.

Przeczytaj także: Co się stanie, jeśli dojdziemy do drugiego etapu zagrożenia ekologicznego?

Holoportacja w praktyce

Podczas testów Exam Rotation Project NASA umieściła chirurga Josepha Schmida w pomieszczeniu z kilkoma zainstalowanymi kamerami, aby mogli uchwycić różne kąty widzenia uczestnika. Przestrzenie w pokojach zostały później usunięte przez oprogramowanie opracowane przez Aexa Aerospace. W ten sposób na zdjęciu wyciętym konturem można było zobaczyć tylko Schmida, a wszystko inne zniknęło.

W tym momencie z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej astronauta Thomas Becketta, w goglach rzeczywistości mieszanej, czekał na telefon do Schmida. Zestaw słuchawkowy, zaprojektowany dla Microsoft HoloLens, wyświetlał obrazy 3D chirurga rozmawiającego z nim z małego pokoju na podłodze, sprawiając wrażenie, że lekarz był również na pokładzie orbitującego laboratorium.

READ  Huawei Matepad 11 | uruchom | Peru | Cena | Funkcje | HarmonyOS | Google Play | Pełne specyfikacje | Specyfikacje | Stany Zjednoczone | Hiszpania | Meksyk | NNDA | NNNI | ZABAWA SPORTOWA

„Nie ma znaczenia, że ​​stacja kosmiczna podróżuje z prędkością 17 500 mil na godzinę i stale porusza się po orbicie 250 mil nad Ziemią” – powiedział Schmid.

W kolejnym kroku przenieś dwie osoby do tego samego domu

Ale NASA, niezadowolona z wysłania osoby na Międzynarodową Stację Kosmiczną, już szuka formuły, aby umieścić dwie osoby dotykające się w tym samym miejscu, ta różnica jest znana jako Holoportacja dwukierunkowa, ale niewiele wiadomo o tym postępie. Jedyną rzeczą, jaką agencja kosmiczna osiągnęła do tej pory, jest to, że „załoga musi być połączona z Ziemią i obserwować misje, bez względu na to, gdzie ludzie eksplorują”.

Przeczytaj także: Zakochanie się, wybór czy przeznaczenie?, wyjaśnia UNAM

Holoportacja w celu zjednoczenia rodzin astronautów

Technologia ta będzie skierowana głównie do prywatnych konsultacji medycznych, wizyt psychologicznych i psychiatrycznych, a także zjazdów rodzinnych astronautów, ponieważ NASA dostrzegła wagę pozostawania w kontakcie z rzeczywistością. Dlatego wszechstronna eksploracja będzie niezbędna do zwalczania stresu emocjonalnego i wspierania astronautów w poznawaniu swoich bliskich podczas podejmowania misji eksploracji kosmosu.

mleko