28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Naruto Next Generations ujawnia nową oprawę wizualną i przygotowuje się na 20. rocznicę Naruto – Kodasai

podczas imprezy Skok Vista 2022 Specjalny film został pokazany z okazji 20. rocznicy powstania serii anime opartej na napisanej i narysowanej przez niego mandze Masashi Kishimotoi Narutozaplanowany na 2022 rok. Film pokazuje sceny między Naroto Ozomaki s Sasuke Uchiha W drodze od dzieciństwa na rewanż w Dolinie Końca. Co więcej, na zdjęciu promocyjnym, które zostało ujawnione w rocznicę, dorosły Naruto Uzumaki jest pokazany obok swojej dziecięcej wersji.

Oryginalna manga została opublikowana w magazynie Cotygodniowy skok Shonena od wydawcy Shueisha W latach 1999-2014 adaptacja anime rozpoczęła się w 2002 roku. Anime jest obecnie nadawane Boruto: Naruto Next Generations, gdzie główną rolę odgrywa Boruto Uzumaki, syn Naruto Uzumakiego. W rzeczywistości ujawniono również nowy wizerunek promocyjny tej serii.

Naruto

Streszczenie Boruto: Naruto Next Generations

Po pomyślnym zakończeniu Czwartej Światowej Wojny Shinobi, wioska Konoha przeżywała okres pokoju, dobrobytu i niezwykłego postępu technologicznego. Wszystko to dzięki wysiłkom sprzymierzonych sił shinobi i siódmego Hokage wioski, Naruto Uzumakiego. Teraz, gdy przypomina nowoczesne miasto, Konoha Village Zmieniło się, zwłaszcza życie shinobi. Pod czujnym okiem Naruto i jego starych towarzyszy, nowe pokolenie shinobi przybyło, aby nauczyć się dróg ninja.

Boruto Uzumaki jest często w centrum uwagi jako syn Siódmego Hokage. Chociaż odziedziczył głośne i uparte zachowanie Naruto, Boruto jest uważany za cudowne dziecko i jest w stanie uwolnić swój potencjał z pomocą wspierającej rodziny i przyjaciół. Niestety, to tylko pogłębiło jego arogancję i chęć przechytrzenia Naruto, co wraz z intensywnym stylem życia jego ojca nadwerężyło ich związek. Jednak zła siła wrząca w wiosce może zagrozić beztroskiemu życiu Boruto.

fontanna: Komedia Natalia

(c) Masashi Kishimoto Scott / Shueisha, TV Tokyo, Piero