14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Napoli i Chucky Lozano przed starym znajomym w Lidze Mistrzów

Napoli i Chucky Lozano przed starym znajomym w Lidze Mistrzów

ESPNCzytanie: 3 minuty.

Liga Mistrzów: Real Madryt – Chelsea, Manchester City – Bayern, Milan – Napoli w ćwierćfinale

Analiza Luisa Miguela Echegaraya dotycząca losowania ćwierćfinałów Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt – Chelsea, Manchester City – Bayern, Mediolan – Napoli, Benfica – Inter.

Jeśli Napoli wyeliminuje Milan, w półfinale zmierzy się ze zwycięzcą Interu Mediolan i Benfiką.

Hirvinga Lozano i Neapol Spotkali swój los Liga MistrzówI A to, że meksykański napastnik i drużyna Napoli mają już rywala w ćwierćfinale najważniejszego turnieju w Europie i powiedzą mi kiedy Mediolan Na tym etapie.

To będzie pierwszy raz, kiedy oba zostaną wykonane Neapol tak jak Mediolan Zderzasz się w konkurencji UEFA, ponieważ nie zderzyli się w mistrzostwach kontynentalnych. Co dziwne, będzie to mecz aktualnego mistrza Włoch, a także Rossoneros, z formującą się do tytułu w obecnej kampanii grupą, a także Neapolitańczykami.

W pojedynku, w którym prowadzili seria W pierwszej turze kampanii w Stadion San Siroprowadzili 1:2 na korzyść swojego zespołu „Czekoladowy” Lozanoktóremu we wspomnianym meczu zabrakło minut, o czym zdecydował kapitan Luciano Spalletti.

Tymczasem nadal nie spotkają się w pojedynku drugiej rundy mistrzostw Włoch, gdyż pojedynek odbędzie się 2 kwietnia br. Stadion Diego Armando Maradony.

Chucky Lozano i Napoli będą szukać swojego biletu na półfinał Ligi Mistrzów przeciwko AC Milan.Cyfrowy ESPN

Jeśli to jest Chucky Lozano i NeapolJeśli chcą podnieść „Orejona” i awansować jako najlepsza drużyna w Europie, ścieżka nie wygląda na tak skomplikowaną, jak mogłaby być po drugiej stronie losowania, ponieważ losowanie pozostawiło im ścieżkę, która wygląda na znacznie łatwiejszą .

To będzie jego kolej w półfinale przeciwko zwycięzcy Inter Mediolan przeciwko niemu Benficaz tą przewagą, że mecz rewanżowy odbędzie się w Neapolu, co i tak będzie dla nich znacznie lepsze, ponieważ nie raz w tym sezonie obciążali stadion.

Wreszcie w finale zmierzą się ze zwycięską drużyną, Beanem ManchesterI Bayern MonachiumI Real Madryt Również ChelseaI Będzie to jedna z tych drużyn, które będą wyglądać jak budynki administracyjne w finale, który odbędzie się 10 czerwca w hali im. Stadion Olimpijski Ataturk w Stambule, Turcja.

READ  Santiago Jimenez odchodzi z Feyenoordu? Świetne dla Hiszpanii chcą BeboteMediotiotiotiempo