18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Napastnik nie udaje się i uderza bramkarza (wideo)

Incydent miał miejsce w polskiej lidze i stał się wirusowy z powodu braku bramki napastnika, aby opuścić boisko po przerażającym błędzie.

Wirusowy: Wielka kradzież! Rozproszenie bramkarza, który strzelił bramkę

W meczu między drużynami Podbeskidzie Przeciwko Resovia RassovZ II Wydziału Polskiego doszło do czynu zakwalifikowanego jako kryminalne, choć niektórzy wskazywali, że nie było to zamierzone.

Wydarzenie odbyło się w 31. minucie Kamil Blinski, W Podbeskidzie Próbowałem wygrać piłkę, ale bramkarz meczu Branislav Pindroch Wyszedł na zewnątrz, aby zmniejszyć ryzyko.

Długa piłka napastnika wpadła w to pole, ale jego zbyt mocny strzał został zablokowany przez bramkarza gości. Obaj zderzyli się i piłka zgubiła się w piwnicy.

To wtedy Blinski Uwolnił nogę, wydawał się kopać na wietrze, ale twarz bramkarza była mu na drodze. Uderzył bramkarza leżącego na trawie.

Wtedy Blinski Wiedział, co robi i zażądał wejścia doradców Pintroch Patrzyli, nie wiedząc dokładnie, co wydarzyło się w katastrofie.

Jego reakcja, choć klasyczna, nie uchroniła go przed zobaczeniem czerwonej kartki. Mecz wygrał 2-0 Podbeskidzie.

READ  Sztuka naiwna w BRMU dla upamiętnienia związków między Polską a Ukrainą