29 marca, 2024

Napad złości Diego Laineza, gdy został zmieniony w meczu z Celtic

(Wideo: dzięki uprzejmości ESPN)

ten Prawdziwa Betis Z ligi hiszpańskiej brał udział w Liga Europejska. ten zielony i biały Twarz celtycki Szkocja wSzósty lot Od fazy grupowej. Drużyna, w której gra Andres Guarding i Diego Linez koronowany lider Grupa G Zgodzili się na kolejny etap, na razie poczekają na remis, który zadecyduje, z kim spotkają się w 1/8 finału międzynarodowego turnieju. Osobą, która wykazywała niezadowolenie, opuszczając giełdę w ramach partii, była: wełna.

biegać minuta 64 z imprezy kiedy Manuel Pellegrini Postanowił zastąpić młodzieżową drużynę USA i zamiast tego wchodzi Sergio Canales. Meksykańskie stopy piłkarza a „Złość”, aby zobaczyć decyzję. Kiedy opuścił boisko, uścisnął dłoń Hiszpanowi, który go zastąpił, ale odmówił powitania przed członkiem personelu technicznego. Kiedy go to niepokoiło, poszedł prosto do szatni i nie czekał na ostateczny wynik meczu, ponieważ ostatecznie padli 3 do 2.

W ten sposób południowoamerykański strateg szukał zastępstwa i aktualizował skład, bo w 3. minucie pierwszej połowy przegrywali 1:0. A więc po pierwszych 20 minutach drugiej połowy Wymień Linez Starał się remisować mecz. Mecz byłego zawodnika American Eagles nie był całkowicie pozytywny, od tego czasu w 24. minuta została ostrzeżona Kara mogła być odpowiedzią na jego następcę.

Diego Linez zagrał 64 minuty w meczu Celticu z Betisem (fot. Russell Chine/Reuters).

w meczu, wełna Udało mu się dwukrotnie strzelić bramkę, strzałem z okolicy. Suma dodana Odgrywanych jest 30 podań na minutę i 63. Otrzymał cztery faule i stracił piłkę w pewnym okresie. W Lidze Europejskiej był w stanie wystąpić w trzech z sześciu meczów, które rozegrała Sevilla. przeciwko Leverkusen Grałem 45 minut przeciwko Ferencvaros Udało mu się dodać 24 minuty, a dziś dołożył 63 minuty przeciwko Celticowi. strategiczny Petti dał szansę wełna. 21-latek miał wyraźną szansę na zdobycie gola i odpuszczenie go.

READ  Stephen Curry osiągnął perfekcję w pierwszej kwarcie przeciwko Clippers

Z drugiej strony w krajowym turnieju ledwo był w stanie Zagraj 96 minut W 16 meczach rozegranych w lidze. Więc kosztowało go to, że nawet nie brał udziału w rozmowach z meksykańską drużyną piłkarską. Trener Betis wyjaśnił niedawno, dlaczego Diego jest tak nieregularny w polu startowym Betis. Verderones zajmuje trzecie miejsce w tabeli z 30 punktami.

Dzieje się tak, ponieważ w drużynie jest 25 innych graczy. Arena jest dobrze osłonięta przez jego towarzyszy. Niestety, Diego miał Długi okres rekonwalescencji po kontuzji kostki. Kiedy sztab szkoleniowy zobaczy, że wyzdrowiał i jest na ważnym poziomie, będzie miał swoją szansę, jak wszyscy zawodnicy. Na razie będzie musiał pracować, czekać na swoją szansę i udawać”.

Diego Linez dodaje niespełna 100 minut do mistrzostw Hiszpanii z Real Betis (Zdjęcie: José Manuel Vidal/EFE)

Kto nie widział meczu był rodakiem, Andres strażnik. ten mały Książe Pozostał na ławce. drużyna młodzieżowa z Rogengros del Atlas Odgrywa ważną rolę w Inżynier Pellegrini. Ostatnio chwalony za Xavi Hernandez, techniczny Barcelona. Były piłkarz ogłosił, że Guardado był ważnym graczem Betis i że w pewnym momencie próbowali go podpisać. Al Sadd Katar.