2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nanatsu no Taizai ujawnia zwiastun i szczegóły swojego nadchodzącego filmu – Kudasai

podczas imprezy TUDUM Japonia 2022 za pomocą Netflix Ujawniono nowy film promocyjny nadchodzącego dwuczęściowego filmu animowanego do multimedialnego serialu . Nanatsu no Taizai (Siedem złych grzechów), który będzie zatytułowany Nanatsu no Taizai: Ensa no Edinburgh (Siedem złych grzechów: Klątwa Edynburga).

Film potwierdza, że Premiera zaplanowana na grudzień 2022 W globalnym katalogu platformy, ale nie podaje szczegółów dotyczących drugiej części. Dodatkowo w podsumowaniu, które pisze, wymieniono:

  • Nowy film zatytułowany „Siedem grzechów głównych” z oryginalną historią napisaną przez Nakabę Suzuki, autora serii. Minęło 14 lat, odkąd Królestwo Lwów pokonało Klan Demonów i przyniosło pokój. Książę Tristan żyje dręczony swoją niezdolnością do kontrolowania swoich supermocy: mocy klanu demonów swojego ojca, Meliodasa, który był przywódcą Siedmiu Grzechów Głównych jako Grzechu Gniewu Smoka, oraz mocy klanu bogini, odziedziczonej po jej matka Elżbieta.
  • Kiedy życie Elżbiety jest w niebezpieczeństwie, Tristan ucieka do Edynburga, do zamku Deathpiers, niegdyś Świętego Rycerza i członka Plejad Niebieskiego Nieba. Ale jakie są prawdziwe intencje martwych ptaków? Koło Przeznaczenia zaczyna się kręcić i zmiecie nawet Siedem Grzechów Głównych…

z drugiej strony, Nanatsu no Taizai Jest to manga napisana i zilustrowana przez Nakaba który został opublikowany w czasopiśmie Tygodniowy magazyn Shonen od wydawcy Kodansza Od października 2012 r. do marca 2020 r. łącznie 41 tomów kompilacji. Kontynuacja zatytułowana Mukushiroku no Yonkishi (Czterech Rycerzy Apokalipsy) jest w publikacji, a także ma adaptację anime w produkcji.

zespół produkcyjny

  • Bob Chirata (Aguu: Tensai Ningyou, Hero Company, Hetalia Axis Powers, Kita e: Diamentowe krople pyłuOdpowiedzialny za reżyserię projektu filmowego w studiach Alfred Imageworks We współpracy z pracowniami Marvy Jack.
  • Rintaro Ikeda (Cuban Epic, Nanatsu no Taizai: Fundo no Shinpan, Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita) odpowiada za pisanie i nadzorowanie tekstów.
  • Kota Yamamoto (Shingeki no Kyojin: ostatni sezon, 86: osiemdziesiąt sześć) s Hiroyuki Sawano (Shingeki no Kyojin, Ao no Exorcist) odpowiedzialny za skomponowanie ścieżki dźwiękowej.

Podsumowanie Nanatsu no Taizai

Siedem grzechów głównych to grupa rycerzy z Królestwa Wielkiej Brytanii, którzy zostali rozwiązani dziesięć lat temu za zdradę i dokonali zamachu stanu przeciwko Królestwu Lwów i jego Świętym Rycerzom. Trzecia Księżniczka Lwów, Elżbieta z Lyonu, spotyka przywódcę Siedmiu Grzechów Głównych, Meliodasa, i prosi go o pomoc w ocaleniu honoru Świętych Rycerzy, którymi manipuluje demoniczna istota. Meliodas ponownie zacznie gromadzić swoich towarzyszy, podczas gdy wiele zagrożeń będzie próbowało zniszczyć pokój za każdym razem, gdy go dostaną.

Linia: Komedia Natalia

READ  „Wszystkiego najlepszego, miłości mojego życia”: Neria Godeniz jedzie do „Shillar” do miejsca, w którym zmarł Octavio Okara.

c) 鈴木 央 ・ 講 談 社 / 2021 「劇場版 七 つ の 罪」 製作 委員会